«Արծիվ» նոր սակագնային պլան՝ Orange-ի կողմից
Մինչ շարժական կապի համարների տեղափոխելիության ծառայության մեկնարկին մնացել է ընդամենը 6 օր` Orange-ը ներկայացնում է «Արծիվ»  նոր սակագնային պլանը, որը ներառում է րոպեներ՝ բոլոր ցանցերի բաժանորդների հետ միանգամայն նույն, մատչելի սակագնով խոսելու համար: Ընդամենը 2000 դրամ ամսավճարի դիմաց՝ այս սակագնային պլանը ներառում է 200 րոպե՝ ինչպես ցանցի ներսում, այնպես էլ ցանցից դուրս զանգերի համար և 200ՄԲ շարժական ինտերնետի ծավալ: Ամսական ներառված րոպեները սպառելուց հետո «Արծիվ»  սակագնային պլանի բաժանորդները հնարավորություն կունենան տեղական բոլոր ցանցեր զանգահարել միևնույն 15դր/ր սակագնով՝ առանց ծախսերի մասին անհանգստանալու:
«Ապրիլի 1-ին մեկնարկող համարների տեղափոխելիությանը մնացել է ընդամենը մի քանի oր: Orange-ի ներկայացրած «Արծիվ»  նոր սակագնային պլանը խորհրդանշում է շարժական կապի շուկայում ազատության նոր մակարդակը: Այս սակագնային պլանը բոլոր բաժանորդներին հնարավորություն է ընձեռում անվճար օգտագործել զգալի թվով մեգաբայթեր՝ համացանցում ազատորեն նավարկելու, ինչպես նաև րոպեներ՝ Orange-ի և այլ ցանցերից օգտվող իրենց հարազատներին առանց խոչընդոտների,  միևնույն մատչելի սակագնով զանգահարելու համար: Թիթեռ, Դելֆին և Պանտերա կենդանիների ընտանիքին այս նոր սակագնային պլանի ավելացմամբ՝ Orange-ը հնարավորություն է տալիս այն բաժանորդներին, ովքեր դեռևս կարիք չունեն սուբսիդավորված հեռախոս ձեռք բերելու, ազատ խոսել և օգտվել ինտերնետից ընդամենը 2000 դրամ ամսավճարով», ասաց Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Հիշեցնենք, որ Orange-ի բաժանորդներն արդեն հնարավորություն ունեն իրենց Օrange ընկերների հետ անսահմանափակ շփվելու՝ բաժանորդագրվելով Թիթեռ, Դելֆին և Պանտերա 3000 դրամ և ավելի բարձր սակագնային  պլաններից որևէ մեկին, իսկ 4000 դրամ և ավելի բարձր սակագնային պլանների բաժանորդները հնարավորություն ունեն նաև ձեռք բերել իրենց նախընտրած հեռախոսը հատուկ սակագնով՝ սկսած 1 դրամից:
Այլ հետվճարային սակագնային պլանների բաժանորդները, իրենց բաժանորդագրման պարտավորությունն ավարտելուց և փոխադրման գումարը վճարելուց հետո, նույնպես կարող են միանալ «Արծիվ»   սակագնային պլանին:
«Արծիվ» և այլ հետվճարային սակագնային պլանների մանրամասները հասանելի են հետևյալ հղումով՝ http://www.orangearmenia.am/mobile/every-month/eagle/ :

• 25-03-2014 13:15:51   | Armenia  |  Science and Technology
With only 6 days remaining till the launch of the Mobile Number Portability service in Armenia, Orange introduces its new tariff plan “Eagle” with minutes to all networks at exactly the same affordable rate. For only 2000 AMD monthly fee, this tariff plan includes 200 all net minutes and 200 MB. After finishing their monthly included minutes, customers of the new Eagle tariff plan will be able to call to any Armenian network at a flat rate of 15 AMD/min, without worrying about the cost.
“Only a few days remain before Mobile Number Portability is implemented on the 1st of April. The new “Eagle” tariff plan from Orange welcomes the Mobile Number Portability and is a nice symbol of the new freedom on the mobile market. With this tariff plan, all customers will be able to use freely a significant number of MB and minutes to surf conveniently on internet, as well as call their friends and relatives both in Orange and other networks, without barriers, as the price of the minute will be at the same affordable level. With this new animal joining the family of Butterfly, Dolphin and Panther, Orange opens the possibility for customers who do not need or do not yet need a phone with subsidy to speak and surf comfortably for only 2000AMD per month”, said Francis Gelibter, General Director of Orange Armenia.
To be noted that Orange subscribers already have the possibility to talk unlimited to their Orange friends with Butterfly, Dolphin and Panther 3000AMD and higher tariff plans, as well as purchase nice handsets with affordable prices starting from 1 AMD by subscribing to Butterfly, Dolphin and Panther 4000AMD and higher tariff plans.
Subscribers of other animal tariff plans can join Eagle after finishing their handset commitments and paying a migration fee. Details of Eagle, as well as other animal tariff plans can be found at http://www.orangearmenia.am/en/mobile/every-month/eagle/.