Բակո Սահակյանը այցելել է Շուշի քաղաք եւ տեղում ծանոթացել Մշակույթի կենտրոնի վերակառուցման աշխատանքներին
• 22-03-2017 20:00:36   | Արցախ (ԼՂՀ)  |  Մամլո հաղորդագրություն
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը մարտի 22-ին այցելել է Շուշի քաղաք եւ տեղում ծանոթացել Մշակույթի կենտրոնի վերակառուցման աշխատանքներին:
Նախագահ Սահակյանն ընդգծել է այս մշակութային օջախը նախատեսված ժամկետներում ավարտին հասցնելու կարեւորությունը եւ աշխատանքների բարձր որակի խստիվ պահպանման հրամայականը:

t Bako Sahakyan visited the town of Shoushi and got acquainted on site with the reconstruction process of the town’s Culture Center
• 22-03-2017 20:00:36   |   |  Press release
On 22 March Artsakh Republic President Bako Sahakyan visited the town of Shoushi and got acquainted on site with the reconstruction process of the town’s Culture Center.
President Sahakyan underlined the importance of completing the cultural hearth reconstruction within the set period and the imperative of maintaining the high quality of the activities.