Ucom-ն առաջարկում է անվճար օգտվել շարժական հեռուստատեսությունից և դիտել 55 հեռուստաալիք 2 օրվա Catch Up-ի հնարավորությամբ
• 27-04-2017 12:57:25   | Հայաստան  |  Կազմակերպություններ
Այս գարնանը Ucom ընկերությունը հանդես է գալիս ամենասպասված առաջարկով: Ucom Ունիվերսալ սակագնային պլանների բոլոր այն բաժանորդներն, ովքեր կակտիվացնեն MediaRoom հավելվածը մինչև հունիսի 30-ը, կկարողանան չորս ամիս շարունակ բոլորովին անվճար դիտել սպասված ֆուտբոլային հանդիպումները, հաղորդումները և սերիալներն անգամ տանից դուրս: Եվ ամենակարևորը՝ հեռուստացույց նայելիս ինտերնետ ներառումներից ոչ մի մեգաբայթ չի սպառվի, իսկ ներառումներն սպառելուց հետո օգտագործված մեգաբայթերի համար գանձում չի կատարվի:
Հարկավոր է պարզապես բեռնել հավելվածը, կարճ հաղորդագրությամբ ուղարկել «TV» բառը 145 կարճ համարին, ստանալ ակտիվացման կոդ, մուտքագրել այն հավելվածի համապատասխան դաշտում և վերջ:
«Դեռևս անցյալ տարվա ընթացքում մեկնարկելով MediaRoom շարժական հեռուստատեսության հավելվածը մենք գիտակցում էինք դինամիկ կյանքով ապրող մեր բաժանորդների բոլոր պահանջները: Եվ ընդամենը մի քանի ամիս անց կարող ենք վստահությամբ փաստել, որ շարժական հեռուստատեսությունն ավելի մատչելի ու ավելի հասանելի, քան հիմա, դեռ չի եղել», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Առաջարկի շրջանակներում Ունիվերսալ սակագնային պլանների բաժանորդներին հասանելի կլինեն 55 բազմաժանր հեռուստաալիքներ՝ 2 օրվա Catch Up-ի հնարավորությամբ:

Бесплатное мобильное телевидение от Ucom и 55 телеканалов с возможностью 2-дневной функции Catch-Up
Этой весной компания Ucom представила самое долгожданное предложение. Все абоненты тарифных планов Ucom Универсальный, которые активируют приложение MediaRoom до 30 июня, смогут 4 месяца подряд совершенно бесплатно смотреть все важные футбольные матчи, телепрограммы и сериалы, даже находясь вне дома. И что самое важное, при просмотре телевизионного контента не будут использоваться мегабайты из интернет-вложений, а по исчерпании вложений сумма за использованные во время просмотра мегабайты также не будет списываться со счета.
Необходимо просто скачать приложение, отправить SMS-сообщением слово “TV” на короткий номер 145, получить код активации, ввести его в соответствующее поле приложения и все.
“Еще в прошлом году при запуске приложения мобильного телевидения MediaRoom мы осознавали все требования наших абонентов, живущих динамичной жизнью. И всего через несколько месяцев мы можем с уверенностью заявить, что мобильное телевидение еще не было настолько доступным, как сейчас”, - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
В рамках предложения абонентам тарифных планов Универсальный будут доступны 55 многожанровых телеканалов с возможностью двухдневной функции Catch-Up.