Նոր մանրամասներ Ջիգարխանյանի ամուսնալուծության մասին
Թատրոնի և կինոյի դերասան Արմեն Ջիգարխանյանի կինը համաձայնել է ամուսնալուծվել: Երկու կողմն էլ հրաժարվել է հաշտության եզրեր գտնելուց:
Gazeta-ի փոխանցմամբ՝ այս մասին հաղորդում է դերասանի  փաստաբան Եվգենի Պարֆյոնովը:
«Ներկա դրությամբ ամուսնալուծության մասին մեր պահանջները նրանք հաստատել են»,- նշել է նա:
Միաժամանակ «Մոսկվա» քաղաքային լրատվական գործակալությունը հաղորդել է, որ Կունցևոյի հաշտարար դատական №202 տեղամասում Ա. Ջիգարխանյանի և Վիտալինա Ցիմբալյուկ-Ռոմանովսկայայի ամուսնալուծության մասին հայցը դատարանը կքննարկի նոյեմբերի 27-ին:
Ջիգարխանյանի ներկայացուցիչները նաև հայտարարել են այն մասին, որ իրենք միջնորդություն են ներկայացրել դատական նիստը դռնփակ անցկացնելու պահանջով:

Адвокат рассказал подробности о разводе Джигарханяна
Адвокат Армена Джигарханяна Евгений Парфенов рассказал подробности о разводе актера с Виталиной Цымбалюк-Романовской. Об этом сообщает РИА «Новости».
По словам юриста, жена артиста дала согласие на развод, обе стороны отказались от примирения.
«На сегодняшний день требования, заявленные нами (о разводе), они поддержали», – отметил Парфенов.
Тем временем, агентство городских новостей «Москва» сообщает, что мировой судебный участок №202 района Кунцево рассмотрит иск о разводе Джигарханяна с Цымбалюк-Романовской 27 ноября. Об этом рассказала пресс-секретарь Кунцевского суда Москвы Дарья Галкина.
Представители Джигарханяна также заявили ходатайство о проведении судебного разбирательства в закрытом режиме. Данный вопрос будет рассмотрен 27 ноября.
Ранее сообщалось, что названа дата начала бракоразводного процесса Джигарханяна и Цымбалюк-Романовской.