«Յուքոմիացում»՝ Ucom-ը հանդես եկավ նոր հեղափոխական առաջարկով
Ucom ընկերությունը հանդես եկավ նոր՝ հեղափոխական առաջարկով ֆիքսված ծառայության իր բաժանորդների համար: Գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանի խոսքով ընկերությունն սկսել է «յուքոմիացում» (#ucomմիացում) արշավը:  Ֆիքսված ծառայության առկա և նոր բաժանորդները, միանալով շարժական հեռախոսակապի Ունիվերսալ ծառայությանը, կստանան մինչև երկու անգամ շատ րոպեներ, մինչև երկու անգամ շատ ինտերնետ և կօգտագործեն Ունիվերսալ ծառայությունը 4 ամիս առանց ամսավճարի:
Ավելին, Ունիվերսալ ծառայությունից նույն բացառիկ պայմաններով կարող են օգտվել նաև առկա ու նոր բաժանորդների 4 մտերիմները՝ ներկայացնելով առաջարկից օգտվելու հնարավորություն տվող հատուկ կտրոնը:
Օրինակ, առաջարկի շրջանակներում Ունիվերսալ 5500 սակագնային պլանի բաժանորդներն ամսական կստանան 1500 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ, Կանադա և Ռուսաստան զանգելու համար, 10 ԳԲ շարժական ինտերնետ և դեպի տեղական բոլոր ցանցեր ու Արցախ 1500 կարճ հաղորդագրություն ուղարկելու հնարավորություն, այսինքն՝ ստանդարտ ներառումներից երկու անգամ շատ ծավալ։
«Ի դեպ, փաթեթում ընդգրկված բոլոր 5 բաժանորդները կարող են ակտիվացնել MediaRoom հավելվածը և դիտել 55 ալիք շարժական TV-ով՝ առանց որևէ վճարի: Սա շուկայում առկա թերևս լավագույն կոնվերգենտ առաջարկն է», - նշեց Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Հավելենք, որ առաջարկը գործում է U!TV, U!Net, TriplePlay ֆիքսված ծառայությունների ներկայիս և նոր բաժանորդների համար Ունիվերսալ ծառայությանը 2 տարի բաժանորդագրվելու դեպքում:

• 12-12-2017 11:47:45   | Армения  |  Пресс-релизы
Компания Ucom выступила с новым, революционным предложением для своих абонентов фиксированной связи. По словам генерального директора компании Айка Есаяна компания запустила процесс “юкомизации” (#ucomմիացում или #ucomподключение). Aбоненты фиксированных услуг Ucom, подключившись к услуге мобильной связи Универсал, получат до 2 раз больше минут, до 2 раз больше интернета и воспользуются услугой Универсал без ежемесячной платы в течение 4 месяцев.
Кроме того, услугой Универсал смогут воспользоваться также 4 близких текущим или новым абонентам людей, представив специальный ваучер, позволяющий воспользоваться предложением.
Например, в рамках предложения абоненты тарифного плана Универсал 5500 получат 1500 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США, Канаду и Россию, 10 ГБ мобильного интернета и возможность отправить 1500 коротких сообщений на все местные номера и в Арцах, то есть в два раза больше объема стандартных вложений.
“Кстати, все 5 абонентов, включенные в пакет, смогут активировать приложение MediaRoom и просматривать 55 каналов по мобильному ТВ, без какой бы то ни было платы. Это, пожалуй, наилучшее конвергентное предложение, существующее на рынке”, - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что предложением могут воспользоваться текущие и новые абоненты фиксированных услуг U!TV, U!Net, TriplePlay, подписавшись на услугу на 2 года.