Բակո Սահակյանը անց է կացրել խորհրդակցություն՝ նվիրված ԱՀ քննչական կոմիտեի ստեղծմանը վերաբերող հարցերին
• 24-06-2019 18:15:49   | Արցախ (ԼՂՀ)  |  Մամլո հաղորդագրություն
Նախագահ Բակո Սահակյանը հունիսի 24-ին անց է կացրել խորհրդակցություն՝ նվիրված Արցախի Հանրապետության քննչական կոմիտեի ստեղծմանը վերաբերող  հարցերին:
Երկրի ղեկավարը կարեւորել է կառույցի ձեւավորումը՝ համապատասխան հանձնարարականներ տալով շահագրգիռ մարմինների ղեկավարներին նախատեսված աշխատանքների իրականացման ուղղությամբ:

Bako Sahakyan convoked a consultation on the establishment of the Artsakh Republic Investigation Committee
• 24-06-2019 18:15:49   |   |  Press release
On 24 June President Bako Sahakyan convoked a consultation on the establishment of the Artsakh Republic Investigation Committee.
The Head of the State highlighted the formation of the structure giving relevant instructions to the heads of concerned bodies towards the realization of the set tasks.