Ucom ֆիքսված ծառայության uNET XS բաժանորդները կօգտվեն X2 արագությամբ ինտերնետից
Հուլիսի 15-ից «Յուքոմ» ընկերության ֆիքսված ինտերնետ կապի ծառայության uNet XS սակագնային պլանի գործող բաժանորդները կօգտվեն տան ինտերնետից կրկնապատկված արագությամբ։ Թե՛ պայմանագրային պարտավորություն կնքած, և թե՛ պարտավորություն չունեցող բաժանորդները կվայելեն ֆիքսված ինտերնետը կրկնապատկված արագությամբ։
«Ucom-ում մենք գնահատում ենք հավատարիմ բաժանորդներին և աշխատում ենք ապահովել լավագույն փորձառությունը Հայաստանի ամենաարագ ֆիքսված ցանցում նույնիսկ ամենափոքր սակագնային պլանների օգտատերերի համար։ uNet XS-ի բաժանորդները ամսական 6000 դրամի դիմաց այսուհետ կստանան կրկնապատկված արագությամբ տան ինտերնետ, բայց կարող են անցնել նաև Unity 7000 մարզային կամ Unity 8000 սակագնային փաթեթներին և յուրաքանչյուր ամիս ստանալ մինչև 100 Մբ/վրկ տան ինտերնետ, 500 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր զանգելու, 29 հայտնի հավելվածներից անվճար օգտվելու հնարավորություն և շատ ավելին», - ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ բաժանորդների փորձառության բարելավման նպատակով նախորդ տարվա ընթացքում բարելավվել էր uNet 4000 սակագնային պլանից օգտվող հազարավոր բաժանորդների արագությունը:

АБОНЕНТЫ UNET XS ФИКСИРОВАННОЙ СВЯЗИ UCOM ВОСПОЛЬЗУЮТСЯ ИНТЕРНЕТОМ С УДВОЕННОЙ СКОРОСТЬЮ
С 15 июля действующие абоненты  тарифного плана uNet XS услуги фиксированного интернета от компании Ucom смогут воспользоваться домашним интернетом с удвоенной скоростью. Как абоненты с договорными обязательствами, так и те, кто не имеет таковых, насладятся фиксированным интернетом со скоростью в 2 раза выше заявленной ранее.
«В Ucom мы ценим лояльных абонентов и стараемся обеспечить наилучший опыт использования самой быстрой фиксированной сети в Армении даже для пользователей самых бюджетных тарифных планов. Абоненты uNet XS всего за 6000 драмов в месяц получат удвоенную скорость, однако могут перейти также на тарифные пакеты Unity 7000 региональный или Unity 8000 и ежемесячно получать домашний интернет со скоростью до 100 Мб-сек, 500 минут для звонков во все местные сети, возможность бесплатно воспользоваться 29 популярными приложениями и многое другое», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Добавим также, что для повышения качества услуг еще в прошлом году была улучшена скорость тысяч абонентов тарифного плана uNet 4000.