Orange-ը աջակցում է այնպիսի երաժշտական միջոցառումների, որոնք թոյլ էն տալիս Հայաստանը ներկայացնել եւրոպական բեմերում:
• 23-11-2010 19:51:49   | Հայաստան  |  Մշակոյթ
Երեւան, 23 նոյեմբերի, 2010թ. - Վլադիմիր Արզումանեանը եւ Hip-Hop Life պարային խմբի անդամները, ովքեր փայլուն կերպով ելոյթ ունենալով Մինսկում կայացած «Մանկական Եւրոտեսիլ 2010» երգի մրցոյթում` զբաղեցրին առաջին տեղը, այսօր հիւրընկալուեցին Հայաստանում միջոցառման հեռարձակման պաշտօնական գործընկեր Orange-ի կողմից: Մեծ յաղթանակի առթիւ ընկերութեան գլխաւոր տնօրէն Բրունոյ Դիւթուան Orange-ի կողմից պատանի արտիստներն յանձնեց գեղեցիկ բրենդաւորուած դպրոցական պայուսակներ եւ դրամապանակներ, Վլադիմիրին` iPad, իսկ Hip-Hop Life-ի անդամներին` հեռախօսներ: Հանդիպման ընթացքում պատանիները նաեւ կիսուեցին իրենց ,եւրատեսիլեանէ տպաւորութիւններով: «Մենք ուրախ ենք լինել այսպիսի մեծ ժողովրդականութիւն վայելող համաեւրոպական երաժշտական մրցոյթի պաշտօնական գործընկերը Հայաստանում: Ամբողջ Հայաստանը միասին մեծ հետաքրքրութեամբ ու լարուածութեամբ հետեւեց այս միջոցառմանը` հիանալով հայ մասնակցի գեղեցիկ ձայնով, վարպետութեամբ եւ բեմական կեցուածքով: Շնորհաւորում ենք բոլոր նրանց, ովքեր օգնել էն Վլադիմիրին եւ իր ընկերներին նուաճել այս յաղթանակը, ինչպէս նաեւ շնորհաւորում եմ Հայաստանին այս աննախադէպ յաջողութեան համար»,- ասաց Orange-ի գլխաւոր տնօրէն Բրունոյ Դիւթուան: Orange-ը, երաժշտութիւնը դիտարկելով որպէս համախմբող ուժ, աջակցում է Հայաստանում այնպիսի երաժշտական միջոցառումների, որոնք հետաքրքրում եւ միաւորում էն իր բաժանորդներին, ինչպէս նաեւ թոյլ էն տալիս Հայաստանը ներկայացնել եւրոպական բեմերում:

The winner of Junior Eurovision 2010 Vladimir Arzumanyan received congratulations and presents from Orange
• 23-11-2010 19:51:49   | Armenia  |  Culture
Yerevan, November 23, 2010 - Vladimir Arzumanyan and the members of the dance band who won the first place at the music contect Junior Eurovision 2010 in Minsk with their brilliant performance, today were greeted by Orange, the official partner of the broadcasting, and received surprise gifts from the General Director of the company Bruno Duthoit, at the occasion of their big success. Bruno Duthoit offered an iPad to Vladimir, to the members of the dance band – mobile phones as well as nice Orange-branded backpacks and wallets. During the meeting the young poeple shared their impressions from Eurovision with journalists and supporters. Bruno Duthoit, Orange CEO, said: « We are happy to be the official partner of such a popular european music contest. Everyone in Armenia followed the event at the TV with big interest and tension and we all admired the beautiful voice, the mastery and artistism of the Armenian participant. I congratulate all those who helped Vladimir and his friends to achieve this victory, I also congratulate all Armenia for this unprecedent achievement. Orange considers music as a power which can bring people together, and in Armenia supports music events that touch and gather its customers, but also allow to promote Armenia on European stages.