ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ 24-ԻՑ ԱԺ-Ի ՄՇՏԱԿԱՆ ՅԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎՆԵՐՈՒՄ ԿՍԿՍՈՒԵՆ ՀՀ<br /> 2009 Թ.-Ի ՊԵՏԲԻՒՋԷԻ ՆԱԽԱԳԾԻ ՆԱԽՆԱԿԱՆ ՔՆՆԱՐԿՈՒՄՆԵՐԸ<br />
ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ 24-ԻՑ ԱԺ-Ի ՄՇՏԱԿԱՆ ՅԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎՆԵՐՈՒՄ ԿՍԿՍՈՒԵՆ ՀՀ
2009 Թ.-Ի ՊԵՏԲԻՒՋԷԻ ՆԱԽԱԳԾԻ ՆԱԽՆԱԿԱՆ ՔՆՆԱՐԿՈՒՄՆԵՐԸ
• 07-10-2008 20:00:00   | Հայաստան  |  Տնտեսութիւն
ԵՐԵՎԱՆ, 7 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅԵԱՆ ՏԱՊԱՆ: Հոկտեմբերի 24-ին Ազգային Ժողովի մշտական յանձնաժողովներում կմեկնարկեն ՀՀ 2009թ.-ի պետական բիւջէի նախագծի քննարկումները: ԱԺ-ի պաշտօնական կայքէջում տեղադրուած ժամանակացոյցի համաձայն, մշտական յանձնաժողովների համատեղ նիստերում քննարկումը` ըստ առանձին ոլորտների, նախատեսուած է մինչեւ հոկտեմբերի 31-ը ներառեալ: Յանձնաժողովները, խմբակցութիւնները, ինչպէս նաեւ անհատ պատգամաւորները մինչեւ նոյեմբերի 6-ը նախագծի վերաբերեալ գրաւոր առաջարկութիւններ ներկայացնելու հնարաւորութիւն կունենան: Գալիք տարուայ պետբիւջէի նախագիծը նախատեսւում է ներառել ԱԺ-ի նոյեմբերի 10-13-ի լիագումար նիստերի օրակարգում:

PRELIMINARY DISCUSSIONS OF 2009 DRAFT STATE BUDGET OF<br /> ARMENIA TO START AT NATIONAL ASSEMBLY STANDING COMMITTEES ON<br /> OCTOBER 24<br />
PRELIMINARY DISCUSSIONS OF 2009 DRAFT STATE BUDGET OF
ARMENIA TO START AT NATIONAL ASSEMBLY STANDING COMMITTEES ON
OCTOBER 24
• 07-10-2008 20:00:00   | Armenia  |  Economy
YEREVAN, OCTOBER 7, NOYAN TAPAN. The discussions of the 2009 draft state budget of the RA will start at the National Assembly Standing Committees on October 24. According to information posted on the National Assembly's website, discussions (by sectors) will be held at joint sittings of the standing committees until October 31, inclusive. The committees, factions and deputies will have the opportunity to submit written proposals on the draft until November 6. It is envisaged putting the 2009 draft state budget on the agenda of the November 10-13 plenary session of the National Assembly.