Ucom-ն առաջարկում է ավելի մեծ ծածկույթով որակյալ Wi-Fi և անլար TV ծառայություն
Ucom-ն առաջարկում է ավելի մեծ ծածկույթով որակյալ Wi-Fi և անլար TV ծառայություն 804 Mesh սարքերից օգտվելու պայմանով։ GigaCenter սարքերի միջոցով Premium Wi-Fi ծառայությունից օգտվելու դեպքում բաժանորդները կկարողանան միանալ նաև Premium Wi-Fi Plus ծառայությանը, որը տրամադրվում է նշյալ 804 Mesh սարքի միջոցով:
«5 ԳՀց հաճախականության վրա միանալով GigaCenter-ին՝ սարքը շարունակում է Wi-Fi տարածել միացման կետից մինչև 60 մետր շառավղով: 804 Mesh սարքը թույլ է տալիս նաև օգտվել IPTV ծառայությունից: Դուք կարող եք տեղադրել այն հեռուստատեսային ծառայությունների համար նախատեսված STB սարքի կողքին, իսկ այնուհետև միացնել նշված երկու սարքերը կարճ մալուխով», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Այսպիսով, Premium Wi-Fi Plus ծառայությունից օգտվելիս բաժանորդները հնարավորություն են ստանում ոչ միայն մեծացնել Wi-Fi շառավիղը, այլև վայելել հեռուստատեսային ծառայությունը՝ հնարավորինս խուսափելով ավելորդ լարանցումներից: Մանրամասները՝ https://ucom.am/premium-wifi-plus/hy հասցեով։

Ucom Offers Quality Wi-Fi with Wider Coverage and Wireless TV Service
Ucom offers high-quality Wi-Fi with wider coverage and wireless TV service when using 804 Mesh devices. When using the Premium Wi-Fi service via GigaCenter devices the subscribers can also join the Premium Wi-Fi  Plus service provided via the 804 Mesh device.
“By connecting to GigaCenter at 5 GHz, the device is able to extend the range of Wi-Fi to 60 meters from the connection point. 804 Mesh device also provides access to the IPTV service. You can place it next to the STB device for television service, and then connect those two devices with a short cable”, said Hayk Yesayan, the Co-Founder and Director General at Ucom.
Thus, the subscribers using the Premium Wi-Fi Plus service, will be able to not only increase the range of Wi-Fi, but also enjoy the TV service by avoiding additional cables and wires. More details are on https://ucom.am/premium-wifi-plus/en․