Տոկիո-2020-ի ընթացքում մեկնարկում է «Ucom Sport Challenge» սպորտային մարզաձևերի մրցույթ-մարտահրավերը
• 29-07-2021 21:20:30   | Հայաստան  |  Մամլո հաղորդագրություն
Հուլիսի 29-ից մինչև օգոստոսի 8-ի ժամը 23։59-ը Ucom ընկերությունը Տոկիո-2020 Օլիմպիական խաղերի շրջանակում TikTok և Instagram սոցիալական հարթակներում մեկնարկում է «Ucom Sport Challenge» սպորտային մարզաձևերի մրցույթ-մարտահրավերը: Այս չելենջի ընթացքում Ucom-ի աշխատակիցները կարճ տեսահոլովակի ձևաչափով կցուցադրեն իրենց սպորտային կարողությունները, որից հետո մարտահրավեր կնետեն մյուս օգտատերերին՝ կիսվել նմանատիպ հոլովակներով՝ օգտագործելով #UcomSport հեշթեգը։
Մրցույթի ավարտին ընտրվելու է 10 հաղթող՝ 5-ը TikTok-ի, մյուս 5-ը՝ Instagram-ի սոցիալական հարթակներից: Հաղթելու պայմանն է հավաքել առավելագույն քանակի դիտումներ: Իսկ հաղթողները կստանան Canyon SB41BG խելացի ֆիթնես թևնոցը:
«Որպես բոքսով զբաղվող մարդ՝ ինքս ընդունել եմ այս մարտահրավերը: Միացե՛ք Ucom Sport չելենջին, ցուցադրե’ք ձեր սպորտային կարողությունները և նշե՛ք, թե որն է ձեր մարզաձևը։ Ի դեպ, Ucom թիմի ժյուրիի կողմից ընտրված ամենահետաքրքիր, ամենասպորտային մասնակիցը կստանա հատուկ մրցանակ՝ էլեկտրական սկուտեր», - ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։

• 29-07-2021 21:06:30   | Armenia  |  Press release
From July 29 to 23:59 of August 8, 2021, during the period of Tokyo Olympics Ucom launches the “Ucom Sport” Challenge on TikTok and Instagram. During this contest-challenge, Ucom employees will demonstrate their sports skills in a short video format, after which they will challenge other users to share similar videos using the #UcomSport hashtag.
At the end of the contest, 10 winners will be selected: 5 from TikTok and the other 5 - from Instagram. The condition for winning is to get the maximum amount of views. The winners will receive a Canyon SB41BG fitness smartband.
«As a person who does boxing, I myself have accepted this challenge. Join the “Ucom Sport” challenge, showcase your sports skills and tell us what your sport is. By the way, the most interesting, most sporty participant selected by the jury of the Ucom team, will receive a special prize - an electric scooter», said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
Let us add, that one and the same participant may become winner both by the number of views and Ucom’s jury choice.