Ucom ցանցի «Արմենիա Պրեմիում» հեռուստաալիքի եթերում կհեռարձակվի «Երկրորդ կյանք» 20-մասանոց բժշկական մելոդրաման
• 23-11-2021 17:23:12   | Հայաստան  |  Մամլո հաղորդագրություն
Այսօրվանից Ucom հեռուստատեսային ծառայության «Տեսավարձույթ» բաժնում բաժանորդները կարող են դիտել Վարշամ Գևորգյանի «Երկրորդ կյանք» 20-մասանոց բժշկական մելոդրաման: Նոյեմբերի 29-ից այն հասանելի կլինի նաև «Արմենիա Պրեմիում» հեռուստաալիքով:
Ֆիլմի հիմնական գործողությունները ծավալվում են Երևանի հիվանդանոցներից մեկում: Ներկայացվում է բժիշկների առօրյան, աշխատանքը, ինչպես նաև անձնական կյանքը: Հեռուստանախագծի գլխավոր հերոսը վիրաբույժ Ռոբերտն է, ով հաջողել է թե՛ անձնական, թե՛ մասնագիտական կյանքում: Նա ունի սիրելի աշխատանք, ընկերներ, շքեղ առանձնատուն և գեղեցկուհի կին: Սակայն, օրերից մի օր Ռոբերտի կատարյալ անդորրը խախտում է 20-ամյա ռոք խմբի երիտասարդ կիթառահար Աննան, ում հետ հերոսը ծանոթանում է վիրահատության ժամանակ:
«Մենք շարունակում ենք աջակցել հայկական հեռուստաբովանդակության ստեղծմանը, որը հասանելի է նախևառաջ Ucom-ի բաժանորդներին թե՛ Ucom հեռուստատեսային ծառայության «Տեսավարձույթ» բաժնում, թե՛ «Արմենիա Պրեմիում» հեռուստաալիքի եթերում», - ասել է Ucom ընկերության կոմերցիոն տնօրեն Արինա Առուստամյանը։
«Շարունակում ենք հեռուստադիտողին ներկայացնել բազմաժանր հեռուստաֆիլմեր, նոր ժանրեր և թեմաներ։ Այս անգամ ներկայացնում ենք մելոդրամա, որը պատմում է բժիշկների աշխատանքի, որոշումներ կայացնելու պատասխանատվության և հիվանդներին երկրորդ կյանք պարգևելու մասին։ Վստահ եմ, որ այս ֆիլմը հեռուստադիտողնին մտածելու առիթ կտա և, իհարկե, կապահովի հետաքրքիր հեռուստատեսային ժամանց», - նշել է «Արմենիա» հեռուստաընկերության տնօրեն Դավիթ Բաբախանյանը։
Հեռուստաֆիլմի դերասանական կազմում են Վարշամ Գևորգյանը, Արևիկ Գևորգյանը, Ժան Նշանյանը, Կառլեն Մուրադյանը, Ֆրիդա Յորկը, Սիրանուշ Լազյանը, Արմեն Քուշքյանը, Արթուր Ղուկասյանը, Լուսինե Ավանեսյան, Հայկ Դուրգարյան, Լուիզա Ներսիսյանը, Արման Նավասարդյանը, Կարին Ծատուրյանը, Արման Խաչատրյանը, Հարություն Սարգսյանը և այլք:
Ֆիլմի ստեղծողները խոստանում են գեղեցիկ սիրային պատմություն՝ համեմված ռոք երաժշտությամբ և դիտարժան լուծումներով:

20-СЕРИЙНАЯ МЕДИЦИНСКАЯ МЕЛОДРАМА "ВТОРАЯ ЖИЗНЬ" ВЫЙДЕТ В ЭФИР НА ТЕЛЕКАНАЛЕ “АРМЕНИЯ ПРЕМИУМ” В СЕТИ UCOM
• 23-11-2021 17:23:12   | Армения  |  Пресс-релизы
С сегодняшнего дня в разделе «Видеопрокат» абоненты телевизионной услуги Ucom смогут посмотреть 20-серийную медицинскую мелодраму Варшама Геворгяна “Вторая жизнь”. А с 29 ноября она будет доступна на телеканале "Армения Премиум”.
Основные действия фильма разворачиваются в одной из больниц Еревана. Представлена ​​повседневная жизнь врачей, работа, а также их личная жизнь. Главный герой телепроекта – хирург Роберт: он преуспел как в личной, так и в профессиональной жизни. У него есть любимая работа, друзья, роскошный особняк и красивая жена. Однако в один прекрасный день эту совершенную идиллию нарушает 20-летняя гитаристка рок-группы Анна, с которой герой знакомится во время операции.
«Мы продолжаем поддерживать создание армянского телеконтента, который в первую очередь доступен абонентам Ucom как в разделе «Видеопрокат» телевизионной услуги Ucom, так и на телеканале «Армения Премиум», - сказала коммерческий директор компании Ucom Арина Арустамян.
«Мы продолжаем знакомить зрителя с многожанровыми телефильмами, новыми жанрами и тематикой. На этот раз мы представляем мелодраму, рассказывающую о работе врачей, об ответственности за принятие решений и о предоставлении второй жизни больным. Уверен, что этот фильм даст зрителю повод задуматься и, конечно же, обеспечит им интересный  телевизионный досуг»,-  отметил  генеральный директор телекомпании «Армения» Давид Бабаханян.
В актерский состав нового телефильма вошли Варшам Геворгян, Аревик Геворгян, Жан Ншанян, Карлен Мурадян, Фрида Йорк, Сирануш Лазян, Армен Кушкян, Артур Гукасян, Лусине Аванесян, Айк Дургарян, Луиза Нерсисян, Арман Навасардян, Карин Цатурян, Арман Хачатрян, Арутюн Саргсян и другие.
Создатели фильма обещают красивую историю любви, приправленную рок-музыкой и с захватывающими цветосветовыми решениями.