Մարալ Թյութելյան-Կիտանյանը «Փարիզ-21»-ի հրաւէրով կմասնակցի<br /> Դաքարում կայանալիք խորհրդաժողովին<br />
Մարալ Թյութելյան-Կիտանյանը «Փարիզ-21»-ի հրաւէրով կմասնակցի
Դաքարում կայանալիք խորհրդաժողովին
• 13-11-2009 15:10:00   |   |  Տնտեսութիւն
ԲԵՅՐՈՒԹ, 13 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅԵԱՆ ՏԱՊԱՆ - ՀԱՅԵՐՆ ԱՅՍՕՐ: Նոյեմբերի 15-ին, «Փարիզ-21»-ի հրաւէրով, Լիբանանի վիճակագրութեան կենտրոնական վարչութեան գլխաւոր տնօրէն Մարալ Թյութելյան-Կիտանյանը կմեկնի Սենեգալ` մասնակցելու նոյեմբերի 16-18-ը Դաքարում կայանալիք խորհրդաժողովին: Ինչպէս հաղորդում է «Ազդակը», դոկտոր Մարալ Թյութելյան-Կիտանյանը նոյեմբերի 17-ին խորհրդաժողովում կստանձնի նիստի նախագահութիւնը: Խորհրդաժողովին նա կմասնակցի որպէս «Փարիզ-21»-ի գործադիր խորհրդի եւ խորհրդաժողովի կազմակերպման գիտական խորհրդի անդամ:

Dr. Maral Tutelian Guidanian to participate in Dakar<br /> meeting at invitation of PARIS21 Consortium<br />
Dr. Maral Tutelian Guidanian to participate in Dakar
meeting at invitation of PARIS21 Consortium
• 13-11-2009 15:10:00   |   |  Economy
BEIRUT, NOVEMBER 13, NOYAN TAPAN - ARMENIANS TODAY. At the invitation of PARIS21 Consortium, Director General of Lebanon's Central Directorate of Statictics Dr. Maral Tutelian Guidanian on November 15 will leave for Dakar, Senegal, to participate in the Consortum's meeting to be held there on November 16-18. Dr. Maral Tutelian Guidanian will preside over the November 17 session, Azdak reported.