ՄոբիԴրամն առաջարկում է ևս մեկ հարմարավետ ծառայություն
Այժմ ՄոբիԴրամի «Պրեմիում» հաճախորդները հնարավորություն ունեն «Առեքսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ընկերության տեխնիկական աջակցությամբ աշխարհի ցանկացած բանկի կողմից թողարկված MasterCard, Visa և Maestro միջազգային քարտերից համալրել ՄոբիԴրամի իրենց անձնական հաշիվը և օգտագործել միջոցները ՄոբիԴրամի ծառայություններից օգտվելու համար, այդ թվում՝ առցանց կատարել վճարումներ և փոխանցումներ ամենատարբեր ծառայությունների դիմաց, ինչպես նաև գումար կանխիկացնել:
Միջազգային քարտերով համալրման ամսական առավելագույն գումարը կազմում է 400 000 ՀՀ դրամ (առավելագույնը 200 000 ՀՀ դրամ՝ մեկ փոխանցման ընթացքում): Կանխիկացման յուրաքանչյուր գործարքի առավելագույն գումարը 200 000 ՀՀ դրամ է (կանխիկացման դիմաց գանձվող գումարի հետ միասին):
Համալրման համար վճարը կազմում է 2,5%*: Կանխիկացման համար վճարը, ինչպես և նախկինում, կազմում է  0,5%  (նվազագույն գումարը՝ 30 դրամ)**:
* Գանձվում է համալրումն իրականացնողի հաշվից:
** Գանձվում է կանխիկացումը նախաձեռնողի հաշվից:
Մանրամասն տեղեկություններ ստանալու համար կարելի է զանգահարել թեժ գիծ`444 կամ 093297444 հեռախոսահամարներով:

12-04-2013 04:26:51 | Armenia | Social
Now MobiDram “Premium” clients have the opportunity to refill their MobiDram personal accounts using MasterCard, Visa and Maestro international cards issued by any local or international bank, and spend the funds to use MobiDram services, including performance of online payments, transfers for a variety of services, as well as cash out of funds. The processing and settlement is provided by the “Areximbank-Gazprombank Group” CJSC.
The maximum amount of refilling one’s MobiDram personal account using international cards is AMD 400 000 per month (the maximum amount per transaction is AMD 200 000). The maximum amount of the cash out is AMD 200 000 (including the commission for the cash out service).
The commission for the refill service is 2.5%. * The commission for the cash out makes 0.5% (minimum AMD 30) as before. **