ԻՈՍԻՖ ԿՈԲԶՈՆԻ ԳԼԽԱՎՈՐԱԾ ՊԱՏՎԻՐԱԿՈՒԹՅՈՒՆԸ ԿՄԱՍՆԱԿՑԻ ԼՂՀ<br /> ԱՆԿԱԽՈՒԹՅԱՆ 13-ՐԴ ՏԱՐԵԴԱՐՁԻՆ ՆՎԻՐՎԱԾ ՏՈՆԱԿԱՏԱՐՈՒԹՅԱՆԸ<br />
ԻՈՍԻՖ ԿՈԲԶՈՆԻ ԳԼԽԱՎՈՐԱԾ ՊԱՏՎԻՐԱԿՈՒԹՅՈՒՆԸ ԿՄԱՍՆԱԿՑԻ ԼՂՀ
ԱՆԿԱԽՈՒԹՅԱՆ 13-ՐԴ ՏԱՐԵԴԱՐՁԻՆ ՆՎԻՐՎԱԾ ՏՈՆԱԿԱՏԱՐՈՒԹՅԱՆԸ
• 30-08-2004 20:00:00   | Հայաստան  |  Մշակույթ
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 30 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: Հանրաճանաչ երգիչ, ՌԴ ժողովրդական արտիստ Իոսիֆ Կոբզոնի գլխավորած 70 հոգանոց ռուսաստանյան մշակութային պատվիրակությունը սեպտեմբերի 1-ին կժամանի Ստեփանակերտ: Ինչպես «ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ»-ի թղթակցին հայտնեց ԼՂՀ Կրթության, մշակույթի եւ սպորտի նախարարության Մշակույթի վարչության պետ Վլադիկ Միքայելյանը, սեպտեմբերի 2-ին ռուսաստանցի արվեստագետները կմասնակցեն ԼՂՀ անկախության 13-րդ տարեդարձին նվիրված տոնակատարությանը:

ДЕЛЕГАЦИЯ ВО ГЛАВЕ С ИОСИФОМ КОБЗОНОМ ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В<br /> ТОРЖЕСТВАХ, ПОСВЯЩЕННЫХ 13-ЛЕТИЮ НЕЗАВИСИМОСТИ НКР<br />
ДЕЛЕГАЦИЯ ВО ГЛАВЕ С ИОСИФОМ КОБЗОНОМ ПРИМЕТ УЧАСТИЕ В
ТОРЖЕСТВАХ, ПОСВЯЩЕННЫХ 13-ЛЕТИЮ НЕЗАВИСИМОСТИ НКР
• 30-08-2004 20:00:00   | Армения  |  Культура
СТЕПАНАКЕРТ, 30 АВГУСТА, НОЯН ТАПАН. Делегация в составе 70 деятелей культуры России, возглавляемая народным артистом РФ Иосифом Кобзоном, прибудет 1 сентября в Степанакерт. Как сообщил корреспонденту "НОЯН ТАПАН" начальник управления культуры Министерства образования, культуры и спорта НКР Владик Микаелян, 2 сентября российские артисты примут участие в торжественном мероприятии, посвященном 13-летию независимости НКР.