Հայաստանի մասնաւոր հատուածի ներկայացուցիչները իրենց բիզնես<br /> ծրագրերը կարող են կառավարութիւն ներկայացնել նաեւ էլ.փոստով<br />
Հայաստանի մասնաւոր հատուածի ներկայացուցիչները իրենց բիզնես
ծրագրերը կարող են կառավարութիւն ներկայացնել նաեւ էլ.փոստով
• 11-12-2008 16:16:00   | Հայաստան  |  Տնտեսութիւն
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅԵԱՆ ՏԱՊԱՆ: Մասնաւոր հատուածի օժանդակության ծրագրերի քննարկման նպատակով ստեղծուած օպերատիւ շտաբում տեղեկատուութեան հաւաքագրման եւ շտաբ դիմողների հետ կապի պատասխանատուն ՀՀ վարչապետի օգնական Ալբերտ Գրիգորեանն է, ում էլ.փոստի հասցէով (mailto:albert-grigoryan@gov.am) ցանկացողները կարող են ուղարկել իրենց բիզնես ծրագրերը: Այս մասին Հայաստանի կառավառության դեկտեմբերի 11-ի նիստում յայտնել է վարչապետ Տիգրան Սարգսեանը: Ըստ ՀՀ կառավարութեան Տեղեկատուութեան եւ հասարակայնութեան հետ կապերի վարչութիւնից «ՆՈՅԵԱՆ ՏԱՊԱՆ»-ին տրամադրած հաղորդագրութեան, առաջարկութիւնները կարելի է ներկայացնել նաեւ 52-92-39 հեռախօսահամարով:

Representatives of Armenia's private sector may submit<br /> their business plans to government also via e-mail <br />
Representatives of Armenia's private sector may submit
their business plans to government also via e-mail
• 11-12-2008 16:16:00   | Armenia  |  Economy
YEREVAN, DECEMBER 11, NOYAN TAPAN. The person in charge of information collection and contacts with apllying persons at the operative headquarters set up for discussion of private sector support programs is the assistant of the Armenian prime minister Albert Grigorian, to whom those interested may e-mail their business plans (albert-grigorian@gov.am). The prime minister Tigran Sargsyan announced this at the December 11 sitting of the government. According to a press release of the RA Government Information and PR Department, proposals may also be submitted by phone: 52-92-39.