ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Արթուր Պողոսյանը փետրվարի 11-ին ընդունել է Մեծ Բրիտանիայի դեսպան Ալեքսանդրա Քոուլին։ Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են միջազգային իրավական համագործակցությունը, քրեական վարույթների ընթացքի ապահովումը, ինչպես նաև կիբեռանվտանգության
ԱՏՁՄ նոր նախագահը Արմեն Քոչարյանն է
Փետրվարի 11-ին Առաջատար տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միության (ԱՏՁՄ/UATE) 25-րդ հոբելյանական Համաժողովի ընթացքում կայացած նախագահի ընտրություններին միության նոր նախագահ ընտրվեց Արմեն Քոչարյանը՝ VOLO և Spark Work ընկերությունների, տեխնոլոգիական բազմաթիվ այլ նախաձեռնությունների
ՀՀ ԱԳ նախարարի տեղակալը շնորհակալություն է հայտնել ԵՄ առաքելության ղեկավարին սահմանային կայունության գործում ներդրման համար
• 2026-02-11 15:54:15
Փետրվարի 10-ին ՀՀ ԱԳ նախարարի տեղակալ Ռոբերտ Աբիսողոմոնյանը ընդունել է Հայաստանում Եվրոպական միության առաքելության ղեկավար Մարկուս Ռիտերին՝ նրա պաշտոնավարման ավարտի կապակցությամբ։ Զրուցակիցները բարձր են գնահատել ԵՄ առաքելության ներդրումը Հայաստանի
Արաբկիրում և Քանաքեռ-Զեյթունում 2025-ին նախաձեռնվել է 3534 քրեական վարույթ․ պետությանը պատճառված վնասը ամբողջությամբ վերականգնվել է
• 2026-02-11 15:47:23
Գլխավոր դատախազ Աննա Վարդապետյանի նախագահությամբ ամփոփվել են Արաբկիր և Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանների դատախազության 2025 թվականի աշխատանքները։ Հաշվետու տարում նախաձեռնվել է 3534 քրեական վարույթ, դատարան է ուղարկվել 581 գործ՝ 609
Ստեղծել չափելի և կայուն ազդեցություն Հայաստանի տեխնոլոգիական ոլորտում. Տեղի ունեցավ ԱՏՁՄ-ի դուստր կառույցի պարտատոմսերի շնորհանդեսը
• 2026-02-11 15:33:58
Առաջատար տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միության (ԱՏՁՄ) 25-րդ տարեկան Համաժողովի ընթացքում տեղի ունեցավ ԱՏՁՄ-ի դուստր կառույցի «Յու այ թի էքսպո» ՍՊԸ-ի թողարկած պարտատոմսերի շնորհանդեսը։    ԱՏՁՄ նախագահ Ալեքսանդր Եսայանը, տնօրեն Սարգիս Կարապետյանը և