Կլիմայի գծով հանրային ներդրումների կառավարման և գնահատման շրջանակում Հայաստան է ժամանել Արժույթի միջազգային հիմնադրամի փորձագիտական խումբը։    ՓԾ տնօրեն-ՆԳ նախարարի տեղակալ Արամ Ղազարյանը փետրվարի 16-ին հանդիպել է Հիմնադրամի տեխնիկական աջակցության առաքելության
Արման Ծառուկյանը հայտարարել է, որ իր մենամարտը Իլիա Թոփուրիայի հետ անխուսափելի է
shantnews.am UFC-ի հայ մարտիկ Արման Ծառուկյանը հայտարարել է, որ իր մենամարտը թեթև քաշային կարգում UFC-ի գործող չեմպիոն Իլիա Թոփուրիայի հետ անխուսափելի է։ «Վաղ թե ուշ դա տեղի կունենա»,- գրել է
Նախորդ հանդիպման համեմատ լավ առաջընթաց է գրանցվել․ այս փուլում ավելի կառուցողական մթնոլորտ է եղել․ Արաղչին՝ ամերիկյան կողմի հետ բանակցությունների մասին
• 2026-02-17 18:42:24
tert.am Իրանի արտաքին գործերի նախարար Աբբաս Արաղչին ամերիկյան կողմի հետ անուղղակի բանակցությունների վերաբերյալ մամուլի ասուլիսում հայտարարել է, որ «նախորդ հանդիպման համեմատ լավ առաջընթաց է գրանցվել, և այս փուլում ավելի
Ինչ-որ բան «այլ կլինե՞ր, եթե Սամվել Բաբայանը նույնպես առևանգվեր»
• 2026-02-17 18:29:25
1in.am  Mediamax-ը 3 րոպե 32 վայրկյան տևողությամբ տեսահրապարակում է արել, որտեղ անդրադարձել է քսանվեցամյա վաղեմության՝ ԼՂՀ նախագահ Արկադի Ղուկասյանի դեմ կազմակերպված մահափորձի, հարցին: Ո՞րն է նպատակը: Որքան էլ լրատվամիջոցը
• 2026-02-17 18:22:04
azatutyun.am «Թբիլիսին պատրաստ է ամբողջությամբ վերականգնել ԱՄՆ-ի հետ ռազմավարական գործընկերությունը», - այսօր հայտարարել է Վրաստանի նախագահ Միխեիլ Կավելաշվիլին։   «Շատ հարցերում մեր տեսակետները ԱՄՆ նոր վարչակազմի հետ համընկնում են։ Մենք ուշի-ուշով