ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Գառնիկ Դանիելյանը ֆեյսբուքի իր էջում գրել է.   «Ջրային ռեսուրսների կառավարման հիմնախնդրին անդրադարձել եմ բազմիցս, պարբերաբար։    Ստեղծվել է իրավիճակ, երբ ջրային ռեսուրսներով հարուստ Հայաստանում ունենք ահռելի քանակությամբ ջրային
Մոտ օրերին հիբրիդային հարձակումները մեր պետության վրա ուժգնանալու են. Արսեն Թորոսյան
ՔՊ խմբակցության պատգամավոր և կուսակցության վարչության անդամ Արսեն Թորոսյանը ֆեյսբուքի իր էջում գրել է. «Սիրելի ժողովուրդ, մոտ օրերին հիբրիդային հարձակումները մեր պետության վրա ուժգնանալու են, քանի որ մենք ավելի ենք
Արցախն Ադրբեջանի մաս ճանաչողը, Նիկոլին ձայն տվողը, Արարատից հրաժարվողը,Հայաստանը միջանցք դարձնողը որքանո՞վ է արժանի անկախ պետականության․ Շարմազանով
• 2025-08-06 18:10:38
ՀՀԿ ԳՄ անդամ Էդուարդ Շարմազանովը ֆեյսբուքի իր էջում գրել է. «Նիկոլիզմն ու կոլլաբորացիոնիզմը։ 2018-2025թթ  հակապետական քաղաքականության արդյունքում Հայաստանի Երրորդ Հանրապետությունը աստիճանաբար դադարում է գոյություն ունենալ։ Փաստացի ու դժբախտաբար Հայաստանում չկա ինքնիշխան պետականություն։   Ֆորմալ
ԱՄՆ-ում Փաշինյանի ու Ալիևի հնարավոր հանդիպումը PR սցենար է Թրամփի ու Փաշինյանի համար, որի գինը կարող է լինել Հայաստանի նոր զիջումները. Սուրեն Սուրենյանց
• 2025-08-05 17:43:11
Քաղաքագետ Սուրեն Սուրենյանցը ֆեյսբուքի իր էջում գրել է. «Վաշինգտոնի ինտրիգը. Խաղաղությո՞ւն, թե՞ PR Ադրբեջանական աղբյուրները հաղորդել են, որ այս շաբաթավերջին Վաշինգտոնում Փաշինյանն ու Ալիևը կարող են հայտարարել «խաղաղության մտադրության մասին»։    Արդյո՞ք մեզ