ՀՀ ԿԲ-Ի ՆԱԽԱԳԱՀՆ ԸՆՏՐՎԵԼ Է ԱՊՀ ԵՐԿՐՆԵՐԻ ԱՐԺԵԹՂԹԵՐԻ<br /> ՇՈՒԿԱՆԵՐԸ ԿԱՐԳԱՎՈՐՈՂ ՊԵՏԱԿԱՆ ՄԱՐՄԻՆՆԵՐԻ ՂԵԿԱՎԱՐՆԵՐԻ ԽՈՐՀՐԴԻ<br /> ՆԱԽԱԳԱՀ<br />
ՀՀ ԿԲ-Ի ՆԱԽԱԳԱՀՆ ԸՆՏՐՎԵԼ Է ԱՊՀ ԵՐԿՐՆԵՐԻ ԱՐԺԵԹՂԹԵՐԻ
ՇՈՒԿԱՆԵՐԸ ԿԱՐԳԱՎՈՐՈՂ ՊԵՏԱԿԱՆ ՄԱՐՄԻՆՆԵՐԻ ՂԵԿԱՎԱՐՆԵՐԻ ԽՈՐՀՐԴԻ
ՆԱԽԱԳԱՀ
• 07-11-2008 23:00:00   | Հայաստան  |  Տնտեսություն
ԵՐԵՎԱՆ, 7 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: ՀՀ Կենտրոնական բանկի նախագահ Արթուր Ջավադյանն ընտրվել է ԱՊՀ անդամ երկրների արժեթղթերի շուկաները կարգավորող Պետական մարմինների ղեկավարների խորհրդի նախագահ: Ինչպես «ՆՏ»-ին հայտնեցին ՀՀ ԿԲ-ի Մամուլի ծառայությունից, ընտրությունը կայացել է նոյեմբերի 5-6-ին Ղազախստանի Ալմաթի քաղաքում անցկացված ԱՊՀ անդամ երկրների Արժեթղթերի շուկաները կարգավորող պետական մարմինների ղեկավարների խորհրդի նիստում:

CHAIRMAN OF CBA ELECTED CHAIRMAN OF COUNCIL OF HEADS OF<br /> STATE BODIES ON REGULATION OF SECURITIES MARKETS OF CIS<br /> COUNTRIES<br />
CHAIRMAN OF CBA ELECTED CHAIRMAN OF COUNCIL OF HEADS OF
STATE BODIES ON REGULATION OF SECURITIES MARKETS OF CIS
COUNTRIES
• 07-11-2008 23:00:00   | Armenia  |  Economy
YEREVAN, NOVEMBER 7, NOYAN TAPAN. The Chairman of the Central Bank of Armenia (CBA) Arthur Javadian has been elected the Chairman of the Council of the Heads of State Bodies on Regulation of Securities Markets of the CIS Member States. NT was informed by the CBA PR Service that the election was held at the Council's sitting in the city of Almaty (Kazakhstan) on November 5-6.