Orange-ի բաժանորդները Ռուսաստանում կարող են վճարումներ կատարել InterExpress համակարգի 70,000 կետերում
• 01-08-2012 18:44:55   | Հայաստան  |  Մամլո հաղորդագրություն
Օրանժ Արմենիան այսօր հայտարում է ռուսական Intercoopbank բանկի հետ համագործակցության մեկնարկի մասին, որի շնորհիվ Orange-ի բաժանորդները Intercoopbank-ի մոտ 70 000 սպասարկման եւ վաճառքի կետերի միջոցով Ռուսաստանում, Ուկրաինայում, Վրաստանում, Տաջիկստանում, ինչպես նաեւ ԱՄԷ-ում եւ Չեխիայում կարող են իրականացնել ակնթարթային վճարումներ բջջային հեռախոսակապի եւ ինտերնետի համար, ինչպես նաեւ կատարել դրամական փոխանցումներ ամբողջ աշխարհով: Առաջարկը հատկապես անհրաժեշտ եւ անփոխարինելի կլինի ռոմինգից օգտվողների համար, ովքեր առանց դժվարությունների կկարողանան լիցքավորել հաշիվը ինքնասպասարկման տերմինալների, բանկոմատների միջոցով կամ բանկի մասնաճյուղերում, բջջային կապի սպասարկման կետերում եւ խանութներում: Ամենահարմարավետ միջոցն անշուշտ կլինեն INTEREXPRESS վճարման համակարգին միացված CyberPlat եւ Lider վճարման տերմինալները, որոնք տեղադրված են մետրոյի գրեթե բոլոր կայարաններում:

When travelling in Russia Orange customers can make payments through 70,000 points of InterExpress payment system
• 01-08-2012 18:44:55   | Armenia  |  Press release
Today Orange Armenia announced its partnership with the Russian Intercoopbank. Thanks to this partnership Orange customers can make instant payments for mobile telephony and internet services through up to 70,000 points of sale and service of Intercoopbank in Russia, Ukraine, Georgia and Tadjikistan, as well as in the UAE and Czech Republic and make money transfers all over the world. This will be especially necessary and irreplaceable offer for those in roaming, who without difficulties will be able to top up their account through self-service terminals, ATMs or at bank affiliates, mobile telephony service centers and shops. The most comfortable mean will be for sure payments terminals CyberPlat and Lider which are connected to InterExpress payment system, that are available at almost all metro stations. For more information please visit www.ikb.ru and http://www.interexpress.ru/about/geography/. -ends- Press contact: Lilith Martirosyan PR responsible Phone: 095 988 608 Email: lilit.martirosyan@orange-ftgroup.am Web: www.orangearmenia.am Facebook: www.facebook.com/orangearmenia.ftgroup