Միջազգային դրամական փոխանցումների ևս մեկ համակարգ՝ Արդշինինվեստբանկից
Արդշինինվեստբանկն իր բոլոր հաճախորդներին առաջարկում է միջազգային դրամական փոխանցումների ևս մեկ համակարգ, որը սպասարկվում է Բանկի՝ ՀՀ և ԼՂՀ տարածքում գործող 56 սպասարկման կետերում:
«ANELIK» համակարգով հնարավոր է ԱՄՆ, Եվրոպա և ԱՊՀ երկրներ ուղարկել և ստանալ դրամական փոխանցումներ ԱՄՆ դոլարով, Եվրոյով և ՌԴ ռուբլով: «ANELIK»-ի հետ ձեռք բերված հատուկ պայմանավորվածության շնորհիվ Արդշինինվեստբանկից հնարավոր կլինի ստանալ կամ ուղարկել փոխանցումներ0.5% սակագնից սկսած: Փոխանցումն ուղարկելու համար վճարում է միայն ուղարկողը, իսկայն հնարավոր է ստանալուղարկելուց անմիջապես հետո:
Իր հիմնական ցուցանիշներով, ընդ որում միջազգային դրամական փոխանցումների սպասարկման ցուցանիշով, Արդշինինվեստբանկն ավանդաբար ընդգրկված է ՀՀ բանկային համակարգի առաջատարների ցուցակում:
Համալրելով վճարային համակարգերի ցանկը «Anelik» դրամական փոխանցումների համակարգով` Արդշինինվեստբանկը մրցունակ պայմաններով իրականացնում է բոլոր առաջատար վճարային համակարգերի սպասարկումը` Avers, IntelExpress, Sigue, MoneyGram, Anelik, UniStream, Ria և Быстрая Почта:

• 11-04-2014 13:36:43   | Armenia  |  Economy
From now on Ardshininvestbank offers its customers another money transfer system, which will be available in all 56 sales points of the bank in Armenia and the Republic of Nagorno Karabagh.
The system allows sendingand receiving money transfers to Europe, USA and CIS countries in US Dollars, Euros and Russian Rubles. According to the special agreement reached with “Anelik” System it will be possible to receive and send transfers viaArdshininvestbank with the commission fee as low as 0,5%. The sender pays the commission fee for transfers, and the fundsbecome available to the recipientwithout any additional charges, right after the transaction has been made.
Traditionally, Ardshininvestbank is among theleaders in the Armenian banking system by key financialindicators, including thoseof international money transfer systems.With the launch of “Anelik” system, Ardshininvestbank now involved inservicing of the full array of the leading money transfer systems including Avers, IntelExpress, Sigue, MoneyGram, Anelik, UniStream, Riaand Bistraya Pochta.
You can find more information on locations of Ardshininvestbank branches by the following the link:http://www.ashib.am/mission.php?lang_id=1&inc=7 .