ԼՂՀ ՊԲ N զորամասի ջոկի հրամանատար սերժանտ Արթուր Օհանջանյանը հետմահու պարգեւատրվել է <<Մարտական ծառայություն>> մեդալով։
• 21-05-2014 18:36:20   |   |  Հայտարարություններ
Նախագահ Բակո Սահակյանը մայիսի 21-ին ստորագրել է հրամանագիր, համաձայն որի` Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության պետական սահմանը պաշտպանելիս ցուցաբերած արիության համար ԼՂՀ պաշտպանության բանակի N  զորամասի ջոկի հրամանատար, կրտսեր սերժանտ Արթուր Օհանջանյանը հետմահու պարգեւատրվել է <<Մարտական ծառայություն>> մեդալով։ Այս մասին «ՆՏ»-ին հայտնեցին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

Президент Бако Саакян подписал указ о посмертном награждении младшего сержанта, командира отделения N-ской воинской части Армии обороны Нагорно-Карабахской Республики Артура Оганджаняна медалью «За боевые заслуги»
• 21-05-2014 18:36:20   |   |  Объявления
21 мая Президент Бако Саакян подписал указ о посмертном награждении младшего сержанта, командира отделения N-ской воинской части Армии обороны Нагорно-Карабахской Республики Артура Оганджаняна медалью «За боевые заслуги» – за отвагу, проявленную при защите государственных границ НКР.