13-06-2014 16:26:34 | Հայաստան | Գիտություն եւ տեխնոլոգիաներ
Այսօր Orange-ը ներկայացրեց հատուկ ամառային անակնկալ ամսական բաժանորդագրությները նախընտրող իր նոր բաժանորդների համար: Բոլոր նրանք, ովքեր մինչև օգոստոսի 31-ը 12 կամ 24 ամսով կբաժանորդագրվեն Դելֆին, Թիթեռ և Պանտերա ամսական բաժանորդագրություններից որևէ մեկին` սկսած 4000 դրամից, ոչ միայն զեղչված գնով մեկ հեռախոս ձեռք բերելու հնարավորություն կունենան, այլ նաև նվեր կստանան հավելյալ կանխավճարային SIM քարտ: Ընդ որում, 2 SIM քարտերի համար կակտիվացվի «Orange Իրար հետ» փաթեթը որը, թույլ կտա օգտատերերին 6 ամիս շարունակ իրար հետ խոսել անսահամանափակ և անվճար:
«Ամռանն ընդառաջ ուրախ ենք ամսական բաժանորդագրությունների մեր նոր բաժանորդներին Orange-ի խանութներում ներկայացված հեռախոսասարքերի լայն տեսականուց իրենց նախընտրած հեռախոսը հատուկ գնով ձեռք բերելու հնարավորությունից բացի, ընձեռել նաև իրենց մտերիմների հետ անվճար խոսելու հնարավորությունը», - ասաց Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

Additional free SIM card for new Dolphin, Butterfly and Panther customers
Today Orange presented a special summer surprise for customers of monthly subscriptions. Everyone who till the 31st of August will join Dolphin, Butterfly and Panther starting from 4000AMD for 12 or 24 months, will not only get one handset at a discounted price, but will also receive an additional prepaid SIM card as a gift.  Moreover, “With Each Other” pack will be activated for both SIM cards allowing the users to talk to each other unlimited and free of charge during 6 months.
“Celebrating the summer mood we are pleased to provide our new customers who prefer monthly subscription services with the possibility to not only benefit from the large variety of discounted handsets available in Orange shops but, as well, have a chance to speak free of charge with their close ones”, said Francis Gelibter, the General Director of Orange Armenia.
More information about this summer offer can be found at http://orangearmenia.am/en/mobile/with-each-other/index.php