Միանգամից 2 նոր դրամական փոխանցումների համակարգեր Արդշինբանկում
Արդշինբանկը 03.04.2015 թվականից իր բոլոր հաճախորդներին առաջարկում է միանգամից 2 նոր «Best» և «ConversTransfer» դրամական փոխանցումների համակարգեր, որոնք սպասարկվում է Բանկի ՀՀ և ԼՂՀ տարածքում գտնվող 56 սպասարկման կետերում:
«Best» և «ConversTransfer» համակարգերով հնարավոր է ԱՊՀ երկրներ ուղարկել և ստանալ փոխանցումներ ԱՄՆ դոլարով, Եվրոյով և ՌԴ ռուբլով:
«Best»-ի հետ ձեռքբերված հատուկ պայմանավորվածության շնորհիվ ռուսական ООО «Объединенный Национальный Банк»-ից հնարավոր է Արդշինբանկ ուղարկել փոխանցումներ 0% սակագնով:
Նոր համակարգերի սպասարկումը և արտոնյալ սակագնով փոխանցումներ կատարելու հնարավորությունն ուղղված են ազգաբնակչության համար լրացուցիչ հարմարություններ ստեղծելուն և նրանց` ֆինանսական ծառայությունների նկատմամբ աճող պահանջարկը բավարարելուն:
Համակարգերով ուղարկված փոխանցում ստացողը գումարը ստանալիս որևէ միջնորդավճար չի վճարում և հնարավորություն ունի ստանալ գումարն ուղարկելուց անմիջապես հետո:
«Best» և «ConversTransfer» համակարգերը ներդնելով` Արդշինբանկը մեկ վայրում է հավաքում բոլոր առաջատար համակարգերին, սպասարկելով 9 համակարգ միասին` Avers, IntelExpress, Sigue, MoneyGram, Anelik, UniStream, Ria, Best և ConversTransfer, որոնք նույնպես առաջարկում են մրցունակ սակագներ և սպասարկման կետերի լայն աշխարհագրություն:
ՙԱրդշինիբանկ՚ ՓԲԸ մասնաճյուղերի հասցեներին ծանոթացեք հետևյալ հղումով՝ http://www.ardshinbank.am/mission.php?lang_id=3&inc=7

2 NEW MONEY TRANSFER SYSTEMS IN ARDSHINBANK STARTING 3RD OF APRIL, 2015
Starting from 03.04.2015 Ardshinbank offers its customers 2 new money transfer systems «Best» and «ConversTransfer», which are served in 56 branches of the Bank on the territory of RA and Nagorno-Karabakh.
«Best» and «ConversTransfer» systems  allow customers to send and receive money over CIS countries in US dollars, Euros and Russian rubles.
Due to a special agreement reached with the system «Best» it is possible to transfer money from Russian «United National Bank» LLC to Ardshinbank with 0% interest rate.
Implementation of new systems and the ability to make transfers at preferential rates are designed to create additional facilities and meet the growing demand of the population toward financial products.
Receiving of the transfer is free of charge for Receiver and it is available  immediately after the transfer has been made.
By launching «Best» and «ConversTransfer» systems Ardshinbank collects all the leading systems in one place, serving 9 systems simultaneously - Avers, IntelExpress, Sigue, MoneyGram, Anelik, UniStream, Ria, Best and ConversTransfer, which also offer competitive prices and wide geography.
Addresses of the branches of Ardshinbank CJSC can be found by the following link http://www.ardshinbank.am/mission.php?lang_id=3&inc=7