Երևան են ժամանելու մոլորակի լավագույն սառցե շոուի հանրահայտ ներկայացուցիչները
SHOWSTAR-ը ներկայացնում է մոլորակի լավագույն սառցե շոուն, որը պարզապես չի կարելի բաց թողնել: Միմիայն չեմպիոններ, միմիայն համաշխարհային գեղասահքի սերուցքը:
Անհավանական ցատկեր և նեցուկներ: Լույսի, ձայնի և աստղերի հեքիաթային և շլափայլ բեմադրություն Կ. Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրի սառցե բեմում:
Հայաստանցիները, ինչպես նաև մեր հանրապետության հյուրերը 2015 թվականի նոյեմբերի 20-ին Կ. Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում ականատես կլինեն աշխարհի լավագույն գեղասահորդների ցնցող կատարումներին: Հանդիսականի դատին կհանձնվի համաշխարհային սառցե շոուների հանրահայտ պրոդյուսեր Արի Զաքարյանի կողմից հատուկ հայ հանդիսատեսի համար բեմադրված ներկայացումը:
Ծրագրում ընդգրկված են կրկնակի օլիմպիական չեմպիոն Եվգենի Պլյուշչենկոյի ամենագունեղ պարային կատարումները, ինչպես նաև գեղասահքի անվանի աստղերի ամենավառ համարները, որոնք նրանց համաշխարհային հռչակ են բերել և արժանացրել միլիոնավոր մարդկանց գնահատանքին:
2,5 ժամ անընդմեջ ներկաները ականատես կլինեն ոչ միայն սառույցի վրա պրոֆեսիոնալների հիասքանչ կատարումներին, այլև գեղասահորդ-ակրոբատների ֆանտաստիկ համարներին: Սառույցի վրա կատարած նրանց հնարքները գրանցվել են Գինեսի ռեկորդների գրքում: Սառցե ակրոբատ Սերգեյ Յակիմենկոն կցուցադրի իր՝ չմուշկներով ցատկը սառցե բեմի վրա կայանված ավտոմեքենայի վրայով:
Սառցե բեմի արքա Եվգենի Պլյուշչենկոն, ով հիացնում և կախարդում է հանդիսականին իր բացառիկ արհեստավարժությամբ և փայլուն վարպետությամբ, կրկին կփայլի շոուի հատուկ հյուրի՝ էստրադային ջութակահար, երգահան, պրոդյուսեր, դերասան, <<Ս.Ս. Պրոկոֆևի անվան ռուսական սիմֆոնիկ նվագախումբ>> արվեստների միջազգային կենտրոնի մենակատար, մանկապատանեկան գեղարվեստական ստեղծագործության <<Բաց Եվրոպա>> Մոսկովյան II միջազգային փառատոն-մրցույթի և <<Երկրի հարստությունը» (2008) նախագծի գրան-պրի մրցանակակիր Էդգար Հակոբյանի նվագակցությամբ:
Նախագծի հատուկ հյուրն է սիրված երգիչ Հայկոն, ով 2007 թվականին ներկայացրեց Հայաստանը Եվրատեսիլ մրցույթում՝ իր հեղինակած Anytime you need երգով:
Մասնակիցների բարձր պրոֆեսիոնալիզմը, գեղեցկագույն երաժշտական նվագակցումը, ինչպես նաև հատուկ լուսային և ձայնային լուծումները իսկական նվեր կլինեն այս դիտարժան սպորտի սիրահարների համար:
Շոուին մասնակցում են .
Եվգենի Պլյուշչենկո (Ռուսաստան) – օլիմպիական կրկնակի չեմպիոն, օլիմպիական խաղերի կրկնակի արծաթե մեդալակիր, աշխարհի եռակի չեմպիոն, Եվրոպայի յոթակի չեմպիոն, Գրան-պրի քառակի մրցանակակիր, Ռուսաստանի տասնակի չեմպիոն
Բրիան Ժուբեր (Ֆրանսիա) – աշխարհի չեմպիոն, Եվրոպայի եռակի չեմպիոն, Գրան պրի մրցանակակիր և Ֆրանսիայի ութակի չեմպիոն
Սերգեյ Յակիմենկո (Ռուսաստան) – աշխարհում միակ ակրոբատ գեղասահորդը, ում գլխապտույտ հնարքները սառույցի վրա գրանցվել են Գինեսի ռեկորդների գրքում
Իրինա Սլուցկայա (Ռուսաստան) – Օլիմպիական խաղերի արծաթե և բրոնզե մեդալակիր, աշխարհի կրկնակի չեմպիոն, գեղասահքի պատմության մեջ առաջին մենակատար - Եվրոպայի յոթակի չեմպիոն, գեղասահքի համաշխարհային Գրան-պրի շարքի եզրափակիչների՝ աշխարհում առաջին մենակատար-քառակի հաղթող:
Սահադաշտ դուրս կգան նաև գեղասահորդներ Թոմաշ Վերները, Ջեյսոն Գրատցը, Հակոբ Մանուկյանը, Այդաս Ռեկլիսը, աշխարհահռչակ պարող Գև Մանուկյանը, ակրոբատ զույգեր, մարմնամարզիկներ, գեղասահքի և ժամանակակից տեխնոլոգիաների համադրմամբ հանդես եկող բալետի խումբը, ովքեր հմայում են առանց ապահովագրության կատարվող իրենց հնարքներով, և այլ հայտնի գեղասահորդներ:
Ընդամենը շոում հանդես կգան 20-ի ավելի գեղասահորդներ:
Հատուկ այն հանդիսականների համար, ովքեր կցանկանան վայելել Շոուն առավելագույն հարմարավետությամբ, առաջարկում ենք նստատեղեր "Golden Ice Parter" VIP պարտերում: Դրանք տեղակայված կլինեն անմիջապես սառույցի վրա (հատուկ ծածկի վրա)՝ բեմասպարեզի անմիջական հարևանությամբ: Այնպես, որ Շոուն ամբողջությամբ կծավալվի ձեզանից բառացիորեն ընդամենը մի քանի սանտիմետր հեռավորության վրա:
Սա բացառիկ հնարավորություն է հայտնվել նույն հարթակում մոլորակի ամենաանվանի գեղասահորդների հետ և զգալ քեզ Օլիմպիական չեմպիոն:

SHOWSTAR представляет лучшее ледовое шоу планеты, которое нельзя пропустить! Только чемпионы, только элита мирового фигурного катания!
• 12-10-2015 11:28:13   | Ռուսաստան  |  Культура
Невероятные прыжки и поддержки! Феерия света, звука и звёзд на ледовой арене СКК им. К. Демирчяна
Жители Армении, а также гости нашей страны 20 ноября 2015г. в СКК им. К. Демирчяна  станут свидетелями потрясающего выступления лучших фигуристов мира.
Зрители увидят шоу, созданное известным продюсером мировых ледовых шоу Ари Закаряном специально для зрителей Армении
В программу войдут самые красочные танцевальные номера двукратного олимпийского чемпиона Евгения Плющенко, а также самые яркие программы именитых звёзд фигурного катания, которые принесли им мировой успех и признание миллионов.
В течение 2.5 часов зрители увидят не только великолепное катание на льду профессионалов, но и фантастические номера фигуристов – акробатов, чьи трюки на льду занесены в Книгу Рекордов Гиннеса. Например, ледовый акробат Сергей Якименко продемонстрирует номер с прыжком на коньках через автомобиль, стоящий на ледовой арене.
Король ледовой арены, Евгений Плющенко, очаровывающий и завораживающий публику блестящим мастерством и исключительным профессионализмом, на глазах у зрителей покажет своё мастерство под аккомпанемент специального гостя Шоу – эстрадный скрипач, композитор, продюсер, актер, солист Международного центра искусств «Русский симфонический оркестр им. С. С. Прокофьева», обладатель Гран-при II Московского международного фестиваля-конкурса детского и юношеского художественного творчества «Открытая Европа» и статуса «Национальное Достояние» (2008).– Эдгара Акопяна.
Специальный гость проекта любимый армянский певец, представляющий Армению на Евровидение 2007 с песней Anytime you need, написанной самим Айко на слова Карена Кавалеряна.
Профессионализм участников, красивейшее музыкальное сопровождение, а также специальное световое и звуковое решение станут, настоящим подарком всем поклонникам этого зрелищного вида спорта.
УЧАСТНИКИ ШОУ:
Евгений Плющенко (Россия) – двукратный олимпийский чемпион, двукратный серебряный призёр Олимпийских игр, трёхкратный чемпион мира, семикратный чемпион Европы, четырехкратный победитель Финалов Гран-при, десятикратный чемпион России
Бриан Жубер (Франция) – чемпион мира, трёхкратный чемпион Европы, победитель финала Гран – при и восьмикратный чемпион Франции
Сергей Якименко (Россия) – единственный в мире акробат и фигурист в одном лице, чьи головокружительные трюки на льду занесены в Книгу Рекордов Гиннеса
Ирина Слуцкая (Россия) – серебряный и бронзовый призёр Олимпийских игр, двукратная чемпионка мира, первая в истории фигуристка одиночница – семикратная чемпионка Европы, первая в мире фигуристка одиночница – четырёхкратная победительница Финалов мировой серии Гран – при по фигурному катанию
На лёд также выйдут, фигуристы -Томаш Вернер, Джейсон Гратц, Акоп Манукян и Айдас Реклис, всемирно известный танцор  Gev Manoukian, акробатические пары, гимнасты, балетная группа фигурного катания с использованием современного технологичного которые завораживают своими трюками, выполняемыми без страховок и многие другие, не менее известные фигуристы.
Всего в шоу принимает участие более 20-ти фигуристов
Специально для зрителей, которые хотят наслаждаться Шоу с максимальным комфортом, мы предлагаем размещение в VIP партере "Golden Ice Parter".
Ведь эти места находятся на специальном покрытии прямо на льду – в непосредственной близости от арены, так что вся программа Шоу будет проходить буквально в сантиметрах от вас!
Это уникальная возможность оказаться на одном льду с самыми именитыми фигуристами планеты и почувствовать себя Олимпийским Чемпионом!