Բակո Սահակյանն ընդունել է ապրիլյան քառօրյա պատերազմում զոհված Սիսիանի ջոկատի ազատամարտիկների հարազատներին
• 28-10-2016 19:36:10   | Արցախ (ԼՂՀ)  |  Քաղաքական
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 28-ին ընդունել է ապրիլյան քառօրյա պատերազմում զոհված Սիսիանի ջոկատի ազատամարտիկների հարազատներին:
Նախագահ Սահակյանն ընդգծել է, որ հայրենիքի պաշտպանության համար նահատակված բոլոր նվիրյալների հիշատակը միշտ վառ կմնա մեր ժողովրդի հիշողության մեջ` նրանց հերոսությունն ու սխրանքը համարելով հայրենասիրության ու անձնվիրության լավագույն օրինակներից:

Бако Саакян принял родственников погибших в апрельской четырехдневной войне воинов-освободителей из Сисианского отряда
• 28-10-2016 19:36:10   |   |  Политика
28 октября Президент Республики Арцах Бако Саакян принял родственников погибших в апрельской четырехдневной войне воинов-освободителей из Сисианского отряда.
Президент Саакян подчеркнул, что память всех погибших при защите Родины героев будет всегда храниться в сознании нашего народа, назвав их доблесть и отвагу ярчайшими примерами  патриотизма и самоотверженности.