Ֆուտբոլի Հայաստանի երիտասարդական հավաքականը նոյեմբերի 14-ին<br /> կհյուրընկալի էստոնիայի, իսկ նոյեմբերի 17-ին` Իռլանդիայի<br /> ընտրանուն<br />
Ֆուտբոլի Հայաստանի երիտասարդական հավաքականը նոյեմբերի 14-ին
կհյուրընկալի էստոնիայի, իսկ նոյեմբերի 17-ին` Իռլանդիայի
ընտրանուն
• 11-11-2009 13:32:00   | Հայաստան  |  Սպորտ
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: Նոյեմբերի 14-ին Երեւանի «Հանրապետական» մարզադաշտում ֆուտբոլի Եվրոպայի 2011թ.-ի երիտասարդական առաջնության ընտրական փուլի խմբային մրցաշարի ծրագրով տեղի կունենա Հայաստան-Էստոնիա հանդիպումը: Նշենք որ Հայաստանի հավաքականը 2-ական անգամ պարտություն է կրել Շվեցարիայի եւ Թուրքիայի հավաքականներից: Արդեն հրապարակվել է թիմի կազմը, որտեղ ընդգրկված են նաեւ ազգային հավաքականի խաղացողներ Հենրիկ Մխրթարյանը, Կառլեն Մկրտչյանը եւ Հովհաննես Գոհարյանը: Նոյեմբերի 17-ին Հայաստանի երիտասարդականը կհուրընկալի Իռլանդիայի ընտրանուն:

Armenian football youth national team to play with team of<br /> Estonia on November 14 and with team of Ireland on November 17<br />
Armenian football youth national team to play with team of
Estonia on November 14 and with team of Ireland on November 17
• 11-11-2009 13:32:00   | Armenia  |  Sport
YEREVAN, NOVEMBER 11, NOYAN TAPAN. An Armenia-Estonia match will be held on November 14 in Yerevan Republican stadium under the 2011 European Youth Championship elimination tour's group tournament. It should be mentioned that Armenia's team has been twice defeated by Switzerland's and Turkey's teams. Team's staff has been already announced. Players of the national team Henrik Mkhitarian, Karlen Mkrtchian, and Hovhannes Goharian are also included in the team. Armenia's national team will play with Ireland's team on November 17.