«Նոյյան Տապան»-ի հյուրերն են Ալեւիների Եւրոպայի կոնֆեդերացիայի փոխնախագահ Էլդար Քըլչքայան եւ Հայ պառլամենտականների միջազգային ասոցիացիայի կոորդինացիոն խորհրդի նախագահ Արագած Ախոյանը (տեսագրություն)
• 09-03-2018 11:00:00   | Հայաստան  |  Քննարկում
Մարտի 9-ին «Նոյյան Տապան»-ի ուղիղ եթերում հեռարձակվեց «Քննարկում» հաղորդաշարը։  Հյուրերն են Ալեւիների Եւրոպայի կոնֆեդերացիայի փոխնախագահ Էլդար Քըլչքայան  եւ Հայ պառլամենտականների միջազգային ասոցիացիայի կոորդինացիոն խորհրդի նախագահ Արագած Ախոյանը

В гостях «Ноян Тапан» вице-президент Европейской конфедерации Алевитов Эльдар Кылычкая и председатель Координационного совета Международной ассоциации парламентариев- армян Арагац Ахоян
• 09-03-2018 11:00:00   | Армения  |  Дискус
В гостях «Нояна Тапан»  вице-президент Европейской конфедерации Алевитов  Эльдар Кылычкая и председатель Координационного совета Международной ассоциации парламентариев- армян  Арагац Ахоян