Ucom-ի բիզնես հաճախորդները նորաբաց սրահում կսպասարկվեն արտահերթ
Ucom-ը վերաբացեց Հյուսիսային պողոտայի 1/2 հասցեում գտնվող վաճառքի և սպասարկման կենտրոնի առաջին հարկը, որի առանձնացված սրահները նախատեսված են ընկերության բիզնես և պրեմիեր հաճախորդների հարմարավետ սպասարկման համար:
Ինչպես լրագրողների հետ զրույցում նշեց Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը, ներկայումս բիզնես հաճախորդների թվով ընկերությունն առաջատար է (մոտ 4000 բիզնես հաճախորդ), հետևաբար նրանց  արագ և որակյալ սպասարկումը՝ անհրաժեշտություն:
Ըստ նրա՝ Ucom-ը հաճախորդամետ ընկերություն է, ուստի ամեն ինչ արվում է, որպեսզի ընկերության բաժանորդները հաճույք ստանան ոչ միայն Ucom ծառայություններից օգտվելիս, այլև սպասրկման կենտրոններ այցելելիս:
Ի դեպ՝ բիզնես հաճախորդները սպասարկվելու են արտահերթ:
Իր հերթին Ucom ընկերության վաճառքի տնօրեն Կարեն Շաբոյանը տեղեկացրեց, որ նորաբաց սրահում մշտապես գործելու է հեռախոսների վերանորոգման լաբորատորիա, որտեղ հենց բաժանորդների ներկայությամբ համապատասխան որակավորում ստացած մասնագետները կվերանորոգեն սմարթֆոնները, պլանշետները, Wi-Fi մոդեմները:
«Բացի ֆիզիկական վերանորոգումներից, սրահում ունենք հատված՝ Ucom Care, որտեղ մեր բաժանորդները կարող են խորհրդատվություն ստանալ ծրագրային մասով՝ անկախ նրանից հեռախոսներն աշխատում են iOS, Windows, թե Android համակարգերով: Մենք կարող ենք հավելյալ հավելվածներ ավելացնել, կարգավորումներ անել և տեխնիկական բնույթի այլ խնդիրներ լուծել»,- ընդգծեց Կ. Շաբոյանը:
Վերջինիս փոխանցմամբ՝ վերաբացված սրահ հաճախորդները կարող են մուտք գործել ինչպես Հյուսիսային պողոտայի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնից, այնպես էլ «Tashir Street» ստորգետնյա խանութների շարքում գտնվող Ucom վաճառքի կենտրոնից:

Ucom вновь открывает двери первого этажа своего центра обслуживания абонентов на Северном проспекте
С сегодняшнего дня первый этаж центра облуживания абонентов Ucom, находящегося по адресу Северный проспект ½, вновь открывает свои двери для действующих и будущих абонентов.
Отдельные зоны заново открывшегося этажа предназначены для удобства при обслуживании бизнес и Premium абонентов компании. В отремонтированном зале действует также лаборатория по ремонту оборудования, где специалисты, получившие соответствующую квалификацию, в присутствии посетителя произведут ремонт не только смартфонов и модемов, но и планшетов.
«Ucom – это компания, ориентированная на клиентов, и для нас было крайне важно обеспечить наших бизнес и Premier абонентов отдельными зонами для обслуживания. Кроме того, в случае большого потока клиентов в определенные часы дня можно будет облегчить работу верхнего этажа и организовать более быстрое обслуживание при содействии дополнительного числа сотрудников», - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
«В отделе Ucom Care обновленного этажа всегда можно получить консультацию и поддержку не только по вопросам программного обеспечения какого-либо оборудования, но и по другим техническим задачам», - сказал директор по продажам компании Ucom Карен Шабоян.
Вновь открывшийся этаж имеет два входа: непосредственно из центра обслуживания абонентов Ucom на Северном проспекте и из центра продаж Ucom, расположенного в подземном ряду торгового центра «Tashir Street».