«Գարունը Փարիզում». IDBank-ը Mastercard-ի հետ համատեղ խաղարկում է Փարիզի Դիսնեյլենդի 4 տոմս
IDBank-ը մասնակցում է Mastercard-ի «Գարունը Փարիզում» ակցիային  և իր Mastercard քարտապաններին հնարավորություն է տալիս շահել Փարիզի Դիսնեյլենդի ուղևորություն 4 անձի համար:
Մարտի 1-ից ապրիլի 14-ը կատարեք գնումներ Mastercard-ով, հավաքեք 8000 դրամ և ավելի արժողությամբ 8 կտրոն, գրանցեք դրանք գրանցման կետերում և փոխանակեք CinemaStar կամ KinoPark կինոթատրոնների 2 տոմսի հետ: Գրանցեք հնարավորինս շատ կտրոններ և բացի երաշխավորված նվերներից հնարավորություն ստացեք մասնակցել խաղարկությանը և շահել Փարիզի Դիսնեյլենդի ուղևորություն 4 անձի համար՝ գարնանային հանգստյան օրերն ընտանիքով անցկացնելով Փարիզում:
Կտրոնների գրանցումները կարող եք կատարել  մարտի 8-ից ապրիլի 14-ը` ուրբաթ, շաբաթ և կիրակի օրերին, ժամը 12:00-20:00-ը Դալմա Գարդեն Մոլում և Երևան մոլում, որտեղից էլ կստանաք կինոթատրոնների տոմսերը:
Գլխավոր մրցանակը՝ Դիսնեյլենդի ուղևորություն 4 անձի համար, կխաղարկվի պատահականության սկզբունքով Random Picker ծրագրի միջոցով ապրիլի 19-ին, ժամը 12:00-ին: Հաղթողի անունը կհրապարակվի նույն օրը՝ www.mastercard.am  կայքում:
Իրականացրու՛ երազանքդ, գնումներ կատարիր IDBank-ի Mastercard-ով և ամբողջ ընտանիքով հնարավորություն կունենաս բացելու World Disney Studios Park-ի գլխավոր դարպասները և անցկացնելու գլխապտույտ հանգստյան օրեր աշխարհի ամենահեքիաթային կետերից մեկում:

“Spring in Paris”: IDBank jointly with Mastercard raffles four tickets to Disneyland Park in Paris
IDBank participates in Mastercard "Spring in Paris" campaign and gives its Mastercard cardholders the opportunity to win a trip to Paris Disneyland for 4 people.
From March 1 to April 14, make purchases with Mastercard, gather coupons which cost 8,000 AMD and more, register them at the promoters and exchange them with 2 tickets of CinemaStar or KinoPark.
Register as many coupons as possible, and besides guaranteed prizes  get an opportunity to   participate in a draw and win a trip to Paris Disneyland for 4 people and spend the spring holidays with family in Paris.
Registration of coupons can be made from March 8 to April 14 on Fridays, Saturdays and Sundays from 12: 00-20:00 o’clock at Dalma Garden Mall and Yerevan Mall, where you will receive movie tickets.
The Grand Prize, a trip to Disneyland for 4 people, will be raffled randomly via  Random Picker program on April 19 at 12:00. The winner will be announced on the same day on the following website:
www.mastercard.am .
Make your dream come true, make purchases with IDBank's Mastercard and with the whole family you will have the chance to unlock the main gates of the World Disney Studios Park and spend dizzy weekends in one of the most dreamlike locations in the world.
IDBank's Mastercard can be purchased at any branch of the Bank. Details on the Bank's official website, www.idbank.am.