Ucom-ում գործում է «Նոր սմարթֆոն, նոր հույզեր» առաջարկը
Օգոստոսի 15-ից Ucom-ում մեկնարկում է «Նոր սմարթֆոն, նոր հույզեր» առաջարկը։ Նոր ուսումնական տարվա նախաշեմին, մինչև սեպտեմբերի 30-ը Ucom կանխավճարային, հետվճարային` Ունիվերսալ կամ Ունիվերսալ Պլյուս սակագնային պլանների նոր և ներկայիս բաժանորդները կարող են գնել 2019 թվականի նորագույն Xiaomi Redmi 7A սմարթֆոնն ընդամենը 49 500 դրամով և ստանալ 60 ԳԲ ինտերնետ 6 ամսվա համար առանց որևէ պարտավորության:
«Այս նորագույն սմարթֆոնն ունի 12 ՄՊ հզորությամբ ֆոտոխցիկ, Qualcomm ® Snapdragon™ 439 պրոցեսոր, 16 ԳԲ ներքին հիշողություն և օգտատիրոջ երեսի ուրվագծերով ապաբլոկավորման հնարավորություն։ Ուսանողները վստահաբար բարձր կգնահատեն դրա առավելությունները, փայլուն որակն ու մատչելի գինը։ Եվ որ ամենակարևորն է, գնորդներն առանց որևէ պարտավորության կվայելեն Ucom-ի 4G+ գերարագ ինտերնետի 60 ԳԲ-երը 6 ամսվա ընթացքում», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Ավելին, մինչև սեպտեմբերի 30-ը միայն Ucom-ում կա բացառիկ հնարավորություն ձեռք բերելու նաև Samsung Galaxy A20e սմարթֆոնն ընդամենը 86 900 դրամով և ստանալ 60 ԳԲ գերարագ ինտերնետ 6 ամսվա համար առանց որևէ պարտավորության: Samsung Galaxy A20e սմարթֆոնն ունի ուլտրալայն 123-աստիճանանոց տեսախցիկ, ընդլայնված իրականության տեխնոլոգիայով ստեղծված պիտակներ՝ լուսանկարվելուց պատկերի վրա ավելացնելու համար և մինչև 61 ժամ երաժշտություն լսելու հնարավորություն։ Սմարթֆոնները կարելի է ձեռք բերել ինչպես կանխիկ, այնպես էլ ապառիկ:
Բոլոր այլ սմարթֆոնների ձեռք բերման պարագայում Ucom Կանխավճարային ինչպես նաև հետվաճարային` Ունիվերսալ և Ունիվերսալ Պլյուս սակագնային պլանների նոր և առկա բաժանորդները կստանան 20 ԳԲ ինտերնետ 6 ամսվա համար։

В Ucom действует предложение «Новый смартфон, новые эмоции»
С 15 августа в Ucom действует предложение «Новый смартфон, новые эмоции». В преддверии нового учебного года, до 30 сентября новые и текущие абоненты предоплатных тарифных планов Ucom, а также постоплатных тарифных планов Ucom Универсал или Универсал Плюс смогут приобрести новейший смартфон выпуска 2019 года Xiaomi Redmi 7A всего за 49 500 драмов и получить 60 ГБ интернета на 6 месяцев, без каких бы то ни было обязательств.
«Этот новейший смартфон оснащен фотокамерой мощностью в 12 мегапикселей,  процессором Qualcomm ® Snapdragon™ 439, имеет встроенную память в 16 ГБ и функцию распознавания контуров лица для разблокировки смартфона. Студенты без сомнения оценят все его преимущества, отличное качество и доступную цену. И что самое важное, покупатели насладятся высокой скоростью интернета 4G+ от Ucom, используя 60 ГБ в течение 6 месяцев», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Кроме того, до 30 сентября только в Ucom есть эксключивная возможность приобрести смартфон Samsung Galaxy A20e всего за 86 900 драмов и получить 60 ГБ высокоскоростного интернета на 6 месяцев, без каких-либо обязательств. Смартфон Samsung Galaxy A20e оснащен ультраширокой фотокамерой в 123 градуса, имеет стикеры, созданные по технологии дополненной реальности, которые можно накладывать на картинку при съемке, а также возможность прослушивания музыки в течение 61 часа. Смартфоны можно приобрести как наличными, так и в рассрочку.
В случае приобретения любых других смартфонов новые и текущие абоненты предоплатной услуги Ucom, а также постоплатных тарифных планов Ucom Универсал и Универсал Плюс получат 20 ГБ интернета на 6 месяцев.