IDBank-ի Աբովյանի մասնաճյուղը տեղափոխվել է նոր հասցե
Բանկում նշել են, որ ինչպես նորաբաց մյուս մասնաճյուղերում, Աբովյանի մասնաճյուղում ևս թե դիզայնը, թե տեխնիկական ու տեխնոլոգիական լուծումները հնարավորություն են տալիս վայելել լիարժեք, բարձրորակ սպասարկման առավելությունները։
Աբովյանի մասնաճյուղում բացի ավանդական սպասարկման հարմարավետ ու հաճելի պայմաններից կգործի IDBanking 24/7 համակարգը, որով հնարավոր է շուրջօրյա օգտվել 200+ ծառայություններից՝ կատարել կանխիկի մուտքագրում/ ելքագրում, հաշիվների համալրում, վարկի մարում,  կոմունալ վճարումներ և այլն:
Մասնաճյուղի բացման արարողությանը ներկա էր Բանկի ղեկավար կազմը, ԿԲ ներկայացուցիչներ, Աբովյանի քաղաքապետը, բիզնեսմեններ ու հաճախորդներ։ Բանկի Վարչության նախագահ Մհեր Աբրահամյանն իր խոսքում նշեց, որ նորարար դիզայնն ու ծառայությունների հասանելիությունը էլ ավելի կամրապնդեն կապը հաճախորդների հետ։
«Մենք վստահ ենք, որ մեր հաճախորդներն արժանի են լավագույնին՝ սպասարկման լավագույն պայմաններին, լավագույն պայմաններով պրոդուկտների և, իհարկե, լավագույն սպասարկման։ Բանկը շարունակաբար կատարելագործում է իր մասնաճյուղային ցանցը՝ զուգահեռ առաջարկելով ներկայիս շուկայի կողմից թելադրվող ամենաժամանակակից պրոդուկտները։ Աբովյանի մասնաճյուղում մեր հաճախորդները կարող են օգտվել բոլոր ծառայություններից, որոնք կատարելագործելու համար մենք մշտապես հաշվի ենք առնում հաճախորդների առաջարկներն ու նկատառումները»։
Բանկը շարունակում է մասնաճյուղերի արդիականացման ծրագիրը՝ հաճախորդներին մատուցելով ժամանակակից, հարմարավետ լուծումներ։

• 25-09-2019 12:26:31   | Armenia  |  Press release
It was mentioned in the Bank, just like the other newly opened branches, in Abovyan branch also, both the design and technical, technological solutions provide an opportunity to enjoy the benefits of full, high quality service.
In Abovyan branch, besides the convenient and pleasant conditions of the traditional service, IDBanking 24/7 system will operate, through which 200+  transactions can be made around the clock: cash deposit / withdrawal, account replenishment, loan repayment, utility payments and more.
Managers of the Bank, CB representatives as well as the mayor of Abovyan, businessmen and clients were present at the opening ceremony. Chairman of the Management Board  of the Bank, Mher Abrahamyan noted that innovative design and availability of services will further strengthen the relationship with customers.
“We are confident that our customers deserve the best, the best conditions of service, the best products and, of course, the best service. The Bank continually upgrades its branch network by offering the most up-to-date products set down by the current market. At Abovyan Branch, our customers can use all the services which we always improve, taking into account customer suggestions and considerations.''
The Bank continues the program of modernizing its branches, providing modern, comfortable solutions to its clients.