Ավելի արագ ինտերնետ և 191 հեռուստաալիք UCOM-Ի ֆիքսված կապի բոլոր բաժանորդներին
Մինչև 2021 թվականի հունվարի 31-ը Ucom ընկերության ֆիքսված ծառայությունների բաժանորդները կօգտվեն ավելի արագ ինտերնետից և կստանան առավելագույն քանակով հեռուստաալիքներ դիտելու հնարավորություն։ uNet ֆիքսված ինտերնետ ծառայության բոլոր բաժանորդներն առանց հավելյալ վճարի կօգտվեն ֆիքսված ինտերնետից մինչև 100 Մբ/վրկ բարձրացված արագությամբ լարով միանալու դեպքում։ uTV հեռուստատեսային ծառայության բոլոր բաժանորդներն էլ կկարողանան դիտել բոլոր 191 բազմաժանր հեռուստաալիքները, իսկ uMix և Triple Play փաթեթների բաժանորդները կվայելեն թե՛ ֆիքսված ինտերնետի բարձրացված արագությունը, և թե՛ առկա բոլոր հեռուստաալիքների ծրագրերն ու նախագծերը:
«Շնորհակալ ենք Ucom-ի բոլոր բաժանորդներին այս բարդ տարին մեր կողքին լինելու և բոլոր մարտահրավերները միասնական ջանքերով հաղթահարելու համար։ Թող տարեմուտը բարի ու խաղաղ լինի», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը:

• 18-12-2020 14:41:02   | Armenia  |  Organizations
Until January 31, 2021 the subscribers of Ucom fixed services will benefit from faster internet and get the opportunity to watch the maximum number of TV channels. All subscribers of uNet fixed internet service will benefit at no extra charge from the increased speed of up to 100 Mb/sec via cable connection, while all the subscribers of uTV service will be able to watch all 191 multi-genre TV channels.The subscribers of uMix and Triple Play packages will enjoy both the increased speed of the fixed internet, and watching the programs/ projects of all available TV channels.
"We thank all Ucom subscribers for being by our side this difficult year, for overcoming all the challenges with joint efforts. May the upcoming year be good and peaceful”, said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.