Ucom առաջարկում է ձեռք բերել4 սուպեր տեսախցիկով Xiaomi Redmi 10 և ստանալ անլար բարձրախոս
Ամանորին ընդառաջ Ucom ընկերությունն առաջարկում է ձեռք բերել Xiaomi Redmi 10 սմարթֆոնն ամսական ընդամենը 2940 դրամով և ստանալ Canyon BSP-5 կամ Mi Compact BT2 անլար բարձրախոս, գեղեցիկ հեռախոսահամար, ինչպես նաև 1 ամիս անվճար օգտվել Level Up 1700 սակագնային պլանի ներառումներից։ Սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել ինչպես կանխիկ՝ ընդամենը 105 900 դրամով, այնպես էլ ապառիկ։ Ի դեպ, Ucom-ում գործում են ապառիկի լավագույն պայմաններն առաջին 12 ամսվա համար․ 0% կանխավճար, 0% սպասարկման վճար և 0% տարեկան տոկոսադրույք:
Xiaomi Redmi 10-ն ունի 4 սուպեր տեսախցիկներ․ 50 ՄՊ հիմնական տեսախցիկը շատ բարձր որակի նկարներ ստանալու համար է, 2 ՄՊ մակրո տեսախցիկը շրջապատող միկրոաշխարհը բացահայտելու համար է։ 2 ՄՊ-ոց տեսախցիկի խելացի ֆոկուս հնարավորությամբ գնորդները կընգծեն կարևորը կադրում։ Առջևի՝ 8 ՄՊ ուլտրալայն տեսախցիկն առավել ընդգրկուն պատկերներ կապահովի, այն ամենահարմարն է ընտանիքով և ընկերներով պանորամա սելֆիներ անելու համար:
«Ինչպես միշտ, Ամանորին ընդառաջ Ucom-ում հնարավոր է ձեռք բերել նորագույն սմարթֆոններից մեկը լավագույն պայմաններով։ Xiaomi Redmi 10-ը գրավում է թե՛ տեսախցիկների և մարտկոցի հզորությամբ, և թե՛ գնով։ Ձեզ մնում է միայն ֆիքսել կարևոր պահերը մտերիմների հետ», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ 5000 մԱ/ժ հզոր մարտկոցով Xiaomi Redmi 10-ը հնարավոր է օգտագործել ողջ օրվա ընթացքում և չանհանգստանալ սմարթֆոնը լիցքավորելու մասին։ Իսկ շնորհիվ 18 Վտ/ժ լիցքավորման տեխնոլոգիայի` այն լիցքավորվում է շատ արագ։

UCOM ПРЕДЛАГАЕТ КУПИТЬ XIAOMI REDMI 10 С 4 СУПЕР-КАМЕРАМИ И ПОЛУЧИТЬ БЕСПРОВОДНУЮ КОЛОНКУ
В преддверии Нового года компания Ucom предлагает приобрести смартфон Xiaomi Redmi 10 всего за 2940 драмов в месяц и получить беспроводную колонку Canyon BSP-5 или Mi Compact BT2, красивый номер телефона, а также бесплатно воспользоваться вложениями тарифного плана Level Up 1700 в течение 1 месяца. Смартфон можно приобрести как наличными, всего за  105 900 драмов, так и в кредит. Кстати, в Ucom действуют лучшие условия кредитования в первые 12 месяцев: 0% предоплаты, 0% платы за обслуживание и 0% годовой процентной ставки.
Xiaomi Redmi 10 оснащен 4 супер-камерами: основная камера в 50 Мп предназначена для получения высококачественных снимков, макро камера в 2 Мп поможет исследовать окружающий микромир. Благодаря умной фокусировке камеры в 2 Мп покупатели смогут выделить главное в кадре. Передняя сверхширокоугольная камера в 8 Мп обеспечит полее широкий охват изображения, она больше всего подходит для селфи с семьей и друзьями.
«Как всегда в преддверии Нового года в Ucom можно приобрести один из новейших смартфонов на лучших условиях. Xiaomi Redmi 10 привлекает как мощностью камер и аккумулятора, так и ценой. Вам остается лишь зафиксировать важные моменты с близкими», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Добавим, что Xiaomi Redmi 10 можно использовать весь день напролет благодаря мощному аккумулятору в 5000 мАч, при этом не беспокоясь о зарядке смартфона. А благодаря технологии зарядки в 18 Вт/ч он заряжается очень быстро.