UCOM-ը հանդես է եկել տան համար նախատեսված շարժական ինտերնետի նոր` uHome առաջարկով
«Յուքոմ» ընկերությունը հանդես է եկել շարժական ինտերնետի նոր` uHome առաջարկով, որի շնորհիվ բաժանորդները կունենան արագ, կայուն և անսահմանափակ շարժական ինտերնետի հնարավորություն տանը։
Միանալով uHome 6500 սակագնային փաթեթին առնվազն 12 ամսով`  բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս ընդամենը 6500 դրամ ամսավճարի դիմաց կստանան անսահմանափակ գերարագ ինտերնետ նոր՝ տան համար նախատեսված Wi-Fi սարքով, ինչպես նաև 100 SMS-հաղորդագրություն՝ տեղական համարներին ու Արցախ ուղարկելու համար։
«Այս առաջարկը կհետաքրքրի բոլոր նրանց, ովքեր իրենց մարզային տանը կամ ամառանոցում չունեն ֆիքսված կապ կամ Wi-Fi ցանց, բայց ինտերնետն առաջին անհրաժեշտություն է նոութբուքից, պլանշետից, հեռուստատեսությունից կամ խելացի տան պարագաներից լիարժեք օգտվելու համար։ Այն կգոհացնի ոչ միայն ընտանիքներին, այլև մարզային փոքր ձեռնարկատերերին, քանի որ նոր՝ ավելի հզոր Wi-Fi սարքերի շնորհիվ հնարավոր է աշխատացնել տան, գրասենյակի կամ պահեստային տարածքի տեսահսկման համակարգը՝ ունենալով շատ ինտերնետ թե՛ նախընտրելի տարածքում, թե՛ սմարթֆոնում», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Հավելենք, որ նոր 4G Wi-Fi սարքերը թույլ կտան օգտվել անսահմանափակ գերարագ ինտերնետից ավելի մեծ հեռավորության վրա ի տարբերություն շուկայում առկա հին սերնդի սարքավորումների։ uHome-ի հետ բաժանորդները կարող են անհոգ լինել՝ բերելով սարքավորումը տուն և անմիջապես տեղադրելով SIM քարտը, այդպիսով նաև մոռանալով համակցման աշխատանքների կամ պատը ծակելու մասին։

• 27-04-2023 13:15:35   | Armenia  |  Press release
Ucom has launched a new - uHome mobile internet service, designed specifically for home use, and that promises fast, stable, and unlimited mobile internet for subscribers who choose to sign up for it.
Subscribers who sign up for 6500 tariff package for a minimum of 12 months will receive unlimited high-speed internet via new Wi-Fi device for home use, and 100 SMS messages to send to local numbers and Artsakh, all for a monthly fee of just 6500 AMD.
"This offer will interest anyone who needs internet connectivity in their country home or rural areas but doesn't have access to a fixed connection or Wi-Fi network. It is especially beneficial for those who require uninterrupted internet connectivity for their laptops, tablets, smart TVs or smart home devices. This new offer is not limited to families but is also suitable for small businesses operating in regional areas, as with the provision of more powerful Wi-Fi devices, video surveillance systems for homes, offices, or storage areas can be operated seamlessly with a stable and reliable internet connection both in the preferred area and on the smartphone," said Ralph Yirikian, Director General at Ucom.
It's worth noting that the new 4G Wi-Fi devices provided with the uHome package offer extended coverage, enabling subscribers to enjoy unlimited high-speed internet from a greater distance compared to older generation devices available in the market. With uHome, subscribers can easily set up their devices at home by simply inserting the SIM card, without worrying about the hassle of technical works or drilling holes in the walls.