• 14-06-2024 14:03:10   | Հայաստան  |  Հասարակություն
Ucom ընկերությունը գործարկում է Next Level հետվճարային փաթեթների շարք, որը նոր անսահմանափակ հնարավորություններ է ընձեռելու բաժանորդներին։
Next Level 3000-ն այն բաժանորդների համար է, որոնք չեն պատկերացնում իրենց կյանքն առանց Facebook, Instagram, TikTok և այլ սոցիալական ցանցերի, YouTube-ի և այլ հավելվածների՝ այս փաթեթը առաջարկում է 30+ հավելվածի անսահմանափակ հասանելիություն։
Next Level 4000-ը և Next Level 5500 ներառում են անսահմանափակ ինտերնետ։ Փաթեթներն այն մարդկանց համար են, որոնք ամենօրյա կյանքում և աշխատանքի բերումով շատ ժամանակ են անցկացնում համացանցում։
Next Level 7500 հետվճարային փաթեթը տալիս է օգտատերերին լիարժեք ազատություն՝ անսահմանափակ րոպեներ տեղական բոլոր ցանցերում և անսահմանափակ ինտերնետ։
«Մեր փաթեթները մշակելուց մենք միշտ փորձում ենք հաշվի առնել բաժանորդների կարիքները։ Level Up փաթեթները հենց այդ տրամաբանությամբ են կազմվել։ Բայց այսօրվա բաժանորդները նոր կարիքներ ունեն՝ ոմանց անսահմանափակ ինտերնետ է պետք, ոմանք իրենց կյանքը չեն պատկերացնում առանց որոշակի հավելվածների։ Հենց դրա համար էլ մենք մշակել ենք այս հետվճարային փաթեթները՝ յուրաքանչյուրն իր անսահմանափակ բաղադրիչով։ Ուստի և մեծ ուրախությամբ ներկայացնում ենք Next Level փաթեթները, որոնց մեջ յուրաքանչյուր մարդ կգտնի իր անսահմանափակ ծառայությունը», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նոր փաթեթների գործարկման առիթով Ucom-ը հայտարարում է Խաղարկություն՝ Next Level փաթեթներին միացող նոր բաժանորդների համար։
Ընտրելով Next Level հետվճարային փաթեթներից որևէ մեկը, բաժանորդները կմասնակցեն Next Level խաղարկությանը և հնարավորություն կունենան ստանալ 1000  նվերներից մեկը ՝ iPhone 15 և iPhone 15 Pro, Playstation 5, Macbook, Samsung, HONOR, Xiaomi սմարթֆոններ, ականջակալներ և այլն։ Ձեռք բերելով Next Level փաթեթներից մեկը՝ բաժանորդն ավտոմատ կստանա SMS, որտեղ նշված կլինի խաղարկության իր անհատական կոդը։

• 14-06-2024 14:03:10   | Армения  |  Общество
Компания Ucom запускает новую линейку постоплатных пакетов Next Level, которые предоставят абонентам новые безграничные возможности.
Next Level 3000 предназначен для абонентов, которые не представляют своей жизни без Facebook, Instagram, TikTok и других социальных сетей, YouTube и других приложений: этот пакет предлагает безлимитный доступ к более чем 30 приложениям.
Next Level 4000 и Next Level 5500 включают безлимитный интернет. Пакеты предназначены для людей, которые проводят много времени в интернете – в повседневной жизни и работе.
Постоплатный пакет Next Level 7500 дает пользователям полную свободу: безлимитные звонки во всех локальных сетях и безлимитный интернет.
«При разработке наших пакетов мы всегда стараемся учитывать потребности абонентов. Пакеты Level Up были созданы с учетом этой логики. Но у сегодняшних абонентов появились новые потребности: кому-то нужен безлимитный интернет, кто-то не представляет своей жизни без определенных приложений. Именно поэтому мы разработали эти постоплатные пакеты, каждый из которых имеет свою безлимитную составляющую. Поэтому мы очень рады представить пакеты Next Level, в которых каждый человек найдет свой безлимитный сервис», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
По случаю запуска новых пакетов Ucom объявляет розыгрыш для новых абонентов, присоединяющихся к пакетам Next Level.
Выбрав любой из постоплатных пакетов Next Level, абоненты примут участие в одноименном розыгрыше и смогут получить один из 1000 подарков: iPhone 15 и iPhone 15 Pro, Playstation 5, смартфоны Macbook, Samsung, HONOR, Xiaomi, наушники, и т. д. Приобретая один из пакетов Next Level, абонент автоматически получает СМС со своим персональным лотерейным кодом.