ՋՕԸ-ԵՐԻՆ ՄԵՔԵՆԱ-ՄԵԽԱՆԻԶՄՆԵՐ ՄԱՏԱԿԱՐԱՐԵԼՈՒ ՄՐՑՈՒՅԹՈՒՄ ՀԱՂԹՈՂ<br /> Է ՃԱՆԱՉՎԵԼ ՌՈՒՍԱԿԱՆ «ՉԵԼՊՐՈՄ» ԽՈՒՄԲԸ<br />
ՋՕԸ-ԵՐԻՆ ՄԵՔԵՆԱ-ՄԵԽԱՆԻԶՄՆԵՐ ՄԱՏԱԿԱՐԱՐԵԼՈՒ ՄՐՑՈՒՅԹՈՒՄ ՀԱՂԹՈՂ
Է ՃԱՆԱՉՎԵԼ ՌՈՒՍԱԿԱՆ «ՉԵԼՊՐՈՄ» ԽՈՒՄԲԸ
• 14-09-2006 18:30:00   | Հայաստան  |  Տնտեսություն
ԵՐԵՎԱՆ, 14 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: Սեպտեմբերի 14-ի նիստում ՀՀ կառավարությունը հաստատել է «Պատվարների անվտանգություն», «Ոռոգման համակարգերի զարգացում» ծրագրերով անցկացված եւ ՀՀ տարածքային կառավարման նախարարության ջրային տնտեսության պետական կոմիտեի վերոնշյալ, ինչպես նաեւ «Համայնքային ջրամատակարարում եւ ջրահեռացում» ծրագրերի կառավարման խորհրդի կողմից 2006թ. հուլիսի 13-ին հաստատված «Ջրօգտագործողների ընկերությունների եւ ջրամբարների շահագործման համար մեքենա-մեխանիզմների մատակարարում» անցկացված մրցույթի արդյունքները: Ինչպես «ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ»-ին հայտնեցին ՀՀ կառավարության Տեղեկատվության եւ հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից, մրցույթի հաղթող է ճանաչվել «ՉելՊրոմ» (Ռուսաստանի Դաշնություն) արտադրական խումբը, որը ներկայացրել է 989 հազար 938,74 եվրո (կամ 1 մլն 195 հազար 846 ԱՄՆ դոլար) արժեքով մատակարարումների առաջարկ:

ChelProm GROUP ANNOUNCED WINNER OF TENDER FOR SUPPLYING<br /> WATERUSER SOCIETIES WITH MACHINERY AND MECHANISMS<br />
ChelProm GROUP ANNOUNCED WINNER OF TENDER FOR SUPPLYING
WATERUSER SOCIETIES WITH MACHINERY AND MECHANISMS
• 14-09-2006 18:30:00   | Armenia  |  Economy
YEREVAN, SEPTEMBER 14, NOYAN TAPAN. At the September 14 sitting, the Armenian government approved the results of the tender "Provision of Machinery and Mechanisms for Wateruser Societies and Reservoirs" held under the Damb Safety Program and the Irrigation System Development Program, and approved on July 13, 2006, by the Management Board of the above mentioned programs and the programs on community water-supply and water sewerage. According to the RA Government Information and PR Department, ChelProm production group (Russia), which submitted a bid for supplying machinery and mechanisms of the total value 989 thousand 938.74 euros (1 mln 195 thousand 846 USD), was announced the winner of the tender.