ՀՀ հեռուստատեսության եւ ռադիոյի ազգային հանձնաժողովի նախագահ Գրիգոր Ամալյանը պարգեւատրվել է <<Երախտագիտություն>> մեդալով
• 25-03-2013 13:26:02   | Հայաստան  |  Հասարակություն
Նախագահ Բակո Սահակյանը ստորագրել է հրամանագիր, համաձայն որի` Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետությանը մատուցած ծառայությունների համար ՀՀ հեռուստատեսության եւ ռադիոյի ազգային հանձնաժողովի նախագահ Գրիգոր Ամալյանը պարգեւատրվել է <<Երախտագիտություն>> մեդալով: Այս մասին «ՆՏ»-ին հայտնեցին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

National Commission on Television and Radio of the Republic of Armenia Grigor Amalyan with “Gratitude” medal for the service rendered to Nagorno Karabagh Republic
• 25-03-2013 13:26:02   | Armenia  |  Social
President Bako Sahakyan signed a decree awarding chairman of the National Commission on Television and Radio of the Republic of Armenia Grigor Amalyan with “Gratitude” medal for the service rendered to Nagorno Karabagh Republic.