Նախագահ Սերժ Սարգսյանն ցավակցական հեռագիր է հղել ՌԴ Նախագահ Վլադիմիր Պուտինին՝ Կազանում տեղի ունեցած ավիավթարի կապակցությամբ
• 18-11-2013 11:09:26   | Հայաստան  |  Մամլո հաղորդագրություն
Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր ցավակցական հեռագիր է հղել Ռուսաստանի Դաշնության Նախագահ Վլադիմիր Պուտինին՝ Կազանում տեղի ունեցած ավիավթարի կապակցությամբ, որը տասնյակ մարդկային զոհերի պատճառ է դարձել:
Հանրապետության Նախագահը խորին ցավակցություն է հայտնել «Թաթարստան» ավիաընկերությանը պատկանող ինքնաթիռի ուղևորների մահվան կապակցությամբ և խնդրել վշտակցության ու զորակցության անկեղծ խոսքեր փոխանցել զոհվածների հարազատներին և մտերիմներին:

Серж Саргсян направил телеграмму соболезнования Президенту РФ в связи с произошедшей в Казани авиакатастрофой
• 18-11-2013 11:09:26   | Армения  |  Пресс-релизы
Президент Серж Саргсян сегодня направил телеграмму соболезнования Президенту Российской Федерации Владимиру Путину в связи с произошедшей в Казани авиакатастрофой, приведшей к десяткам человеческих жертв.
Президент Республики выразил глубокие соболезнования в связи с гибелью пассажиров самолета авиакомпании «Татарстан» и попросил передать искренние слова сочувствия и поддержки родным и близким погибших.