Բակո Սահակյանն ընդունել է ՀՀԿ կուսակցության կանանց խորհրդի անդամներին` ՀՀ ԱԺ փոխխոսնակ Հերմինե Նաղդալյանի գլխավորությամբ
• 11-08-2016 17:51:12   | Արցախ (ԼՂՀ)  |  Մամլո հաղորդագրություն
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն օգոստոսի 11-ին ընդունել է Հայաստանի հանրապետական կուսակցության կանանց խորհրդի անդամներին` ՀՀ Ազգային ժողովի փոխխոսնակ Հերմինե Նաղդալյանի գլխավորությամբ:
Հանդիպմանը քննարկվել են հայկական երկու հանրապետությունների խորհրդարանների միջեւ փոխգործակցությանը վերաբերող հարցեր:

Бако Саакян принял членов Совета женщин Республиканской партии Армении во главе с вице-спикером Национального собрания Республики Армения Эрмине Нагдалян
• 11-08-2016 17:51:12   |   |  Пресс-релизы
11 августа Президент Республики Арцах Бако Саакян принял членов Совета женщин Республиканской партии Армении во главе с вице-спикером Национального собрания Республики Армения Эрмине Нагдалян.
В ходе встречи были обсуждены вопросы, касающиеся взаимодействия парламентов двух армянских республик.
На встрече присутствовали заместитель председателя Национального собрания НКР Ваграм Балаян, другие должностные лица.