• 01-07-2023 11:28:18   | Արցախ (ԼՂՀ)  |  Մամլո հաղորդագրություն
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանն աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրել՝ նվիրված առկա իրավիճակում ներքին ու արտաքին անվտանգային խնդիրների լուծման և բնակչության կենսապահովման ուղղությամբ կատարվող քայլերին:
Մտքերի փոխանակություն է տեղի ունեցել համապատասխան պետական կառույցների ղեկավարների և Ստեփանակերտի քաղաքապետի հաղորդած տեղեկությունների շուրջ:
Խորհրդակցությանը մասնակցել են ԱՀ Ազգային ժողովի նախագահ Արթուր Թովմասյանը, պետական նախարար Գուրգեն Ներսիսյանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

President Harutyunyan held a meeting on internal and external security problems
The President of the Republic of Artsakh Arayik Harutyunyan held a working meeting on the measures taken in resolving internal and external security challenges, as well as well- being of the population in the current situation.
During the meeting there was an exchange of ideas about the information provided by the heads of relevant state institutions and the mayor of Stepanakert.
The chairman of the National Assembly of the Republic of Artsakh Artur Tovmasyan, State Minister Gurgen Nersisyan and other officials took part in the consultation.