• 10-04-2024 12:15:02   | Հայաստան  |  Հասարակություն
Ucom ընկերությունը ներկայանում է նոր առաջարկով․ Unity 12000 փաթեթը կտրամադրվի 10900 դրամով՝ 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում։
Այս ակցիայից օգտվելու համար անհրաժեշտ է բաժանորդագրվել մինչև 2024 թ․ մայիսի 31-ը ներառյալ։
Unity 12000 փաթեթի շրջանակում բաժանորդները կստանան անսահմանափակ ծավալով շարժական ինտերնետ, 1000 րոպե Հայաստանում, ԱՄՆ-ում և Կանադայում խոսելու համար, բարձր՝ մինչև 200 Մբ/վրկ արագությամբ ֆիքսված ինտերնետ ու նոր սերնդի Wi-Fi 6 սարք, ինչպես նաև 210 հեռուստաալիք դիտելու հնարավորություն։
Unity փաթեթներն առանձնանում են նրանով, որ տրամադրում են շարժական ու ֆիքսված, կապ, ինչպես նաև հեռուստատեսություն մեկ փաթեթով, ինչը թույլ է տալիս բաժանորդներին խնայել ժամանակ և գումար։
«Մեր նպատակն է ծառայությունները բաժանորդների համար միաժամանակ դարձնել որակյալ, հասանելի ու հարմարավետ։ Այս ամեն ինչն ապահովելու համար մենք ոչ միայն ընդլայնում ու վերազինում ենք ցանցերը, այլ նաև տարբեր ծառայությունները միավորող փաթեթներ ենք ստեղծում: Այսպես ծառայություններն ավելի մատչելի են ստացվում, վճարելու գործընթացն էլ ավելի հեշտ է լինում», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ակցիայից կարող են օգտվել բոլոր նրանք, ովքեր այս պահին որևէ Unity փաթեթի բաժանորդ չեն։ Unity 12000  փաթեթը հասանելի է Երևանի և այն մարզային բնակավայրերի բնակիչների համար, որտեղ գործում է Ucom-ի ֆիքսված ցանցը։

• 10-04-2024 12:11:02   | Армения  |  Общество
Компания Ucom выступила с новым предложением: пакет Unity 12000 доступен по цене 10900 драмов при оформлении подписки на 12 месяцев.
Чтобы воспользоваться акцией, необходимо оформить подписку до 31 мая включительно.
В рамках пакета Unity 12000 абоненты будут получать безлимитный доступ к мобильному интернету, 1000 минут разговоров в Армении, США и Канаде ежемесячно, а также фиксированный интернет со скоростью до 200 Мб/с., устройство нового поколения Wi-Fi 6 и 210 телеканалов.
Особенность пакетов Unity состоит в том, что они предоставляют доступ к разным услугам связи одновременно, что позволяет абонентам экономить время и средства.
«Наша цель – сделать наши услуги одновременно качественными, доступными и удобными. Чтобы обеспечить все это, мы не только расширяем и модернизируем сети, но и создаем пакеты, включающие разные услуги связи. Так мы делаем услуги более доступными, а процесс оплаты более простым», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Акция доступна для всех, кто не является абонентом ни одного из пакетов Unity. Пакет Unity 12000  доступен жителям Еревана и других населенных пунктов, где действует фиксированная сеть Ucom.