• 10-04-2024 12:15:02   | Հայաստան  |  Հասարակություն
Ucom ընկերությունը ներկայանում է նոր առաջարկով․ Unity 12000 փաթեթը կտրամադրվի 10900 դրամով՝ 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում։
Այս ակցիայից օգտվելու համար անհրաժեշտ է բաժանորդագրվել մինչև 2024 թ․ մայիսի 31-ը ներառյալ։
Unity 12000 փաթեթի շրջանակում բաժանորդները կստանան անսահմանափակ ծավալով շարժական ինտերնետ, 1000 րոպե Հայաստանում, ԱՄՆ-ում և Կանադայում խոսելու համար, բարձր՝ մինչև 200 Մբ/վրկ արագությամբ ֆիքսված ինտերնետ ու նոր սերնդի Wi-Fi 6 սարք, ինչպես նաև 210 հեռուստաալիք դիտելու հնարավորություն։
Unity փաթեթներն առանձնանում են նրանով, որ տրամադրում են շարժական ու ֆիքսված, կապ, ինչպես նաև հեռուստատեսություն մեկ փաթեթով, ինչը թույլ է տալիս բաժանորդներին խնայել ժամանակ և գումար։
«Մեր նպատակն է ծառայությունները բաժանորդների համար միաժամանակ դարձնել որակյալ, հասանելի ու հարմարավետ։ Այս ամեն ինչն ապահովելու համար մենք ոչ միայն ընդլայնում ու վերազինում ենք ցանցերը, այլ նաև տարբեր ծառայությունները միավորող փաթեթներ ենք ստեղծում: Այսպես ծառայություններն ավելի մատչելի են ստացվում, վճարելու գործընթացն էլ ավելի հեշտ է լինում», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ակցիայից կարող են օգտվել բոլոր նրանք, ովքեր այս պահին որևէ Unity փաթեթի բաժանորդ չեն։ Unity 12000  փաթեթը հասանելի է Երևանի և այն մարզային բնակավայրերի բնակիչների համար, որտեղ գործում է Ucom-ի ֆիքսված ցանցը։

• 10-04-2024 12:11:02   | Armenia  |  Social
Ucom has introduced a new package offer: the Unity 12000 package available for AMD 10900 with a 12-month subscription. This promotion is open for subscription until May 31, 2024.
The Unity 12000 package offers unlimited mobile internet, 1000 monthly minutes for calls within Armenia, the USA, and Canada, high-speed fixed internet up to 200 Mb/s, a new generation Wi-Fi 6 device, and access to 210 TV channels.
Unity packages stand out for their inclusion of mobile and fixed communication, along with television services all in one, offering subscribers a convenient and cost-effective solution.
"Our goal is to deliver high-quality, accessible, and convenient services to our subscribers. To achieve this, we're not only expanding and enhancing our networks but also creating packages that bundle various services. This approach not only improves affordability but also streamlines the payment process," said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
This promotion targets those who are currently not subscribed to any Unity package. The Unity 12000 package is available to residents of Yerevan and regional settlements where Ucom's fixed network is available.