Բագրատունյաց 16 հասցեում վերաբացվեց Ucom-ի Վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը
Վաճառքի և սպասարկման նորացված կենտրոնը ձևավորվել է որպես մեկ միասնական հարթակ, որտեղ բաժանորդը կարող է ոչ միայն միանալ ծառայություններին կամ ստանալ խորհրդատվություն, այլև տեղում ծանոթանալ Ucom-ի ամբողջական թվային էկոհամակարգին՝ ֆիքսված ինտերնետից և շարժական կապից մինչև հեռուստատեսություն, Wi-Fi լուծումներ և խելացի սարքեր։
Բագրատունյաց 16-ի սպասարկման սրահում՝ հունիսի 22-ից հուլիսի 31-ը ներառյալ, Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն։ Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդը ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ և հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով և առավել մատչելի գնով։ Բացի այդ, մինչև հունիսի 30-ը ներառյալ, բոլոր նրանք, ովքեր կգնեն ցանկացած սմարթֆոն, կստանան Canyon ապրանքանիշի անլար ականջակալ։ Այս առաջարկները գործում են միայն Բագրատունյաց 16 հասցեով սպասարկման կենտրոնում։
«Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման ցանցի արդիականացումը մեզ համար ոչ միայն ենթակառուցվածքային, այլև հաճախորդակենտրոն շարունակական գործընթաց է։ Բագրատունյաց 16 հասցեում վերաբացված կենտրոնը հարմարավետ, ժամանակակից և ավելի արդյունավետ սպասարկման միջավայր է, որտեղ մեր բաժանորդները կարող են մեկ վայրում ստանալ Ucom-ի ֆիքսված, շարժական և թվային ծառայությունները։ Մենք շարունակելու ենք ներդրումներ կատարել սպասարկման որակի բարձրացման և մեր ծառայությունները բաժանորդներին առավել հասանելի դարձնելու ուղղությամբ», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ ծառայությունների հասանելիությունը երկրի բոլոր հատվածներում ապահովելու նպատակով Ucom-ն արդեն բացել է վաճառքի և սպասարկման 75 կենտրոն, որոնցից 52-ը գործում են մարզերում, իսկ 23-ը՝ Երևանում։

The Ucom Sales and Service Center has reopened at 16 Bagratuniats Street.
The updated sales and service center has been formed as a single platform where subscribers can not only connect to services or receive consultations but also get acquainted on-site with Ucom's complete digital ecosystem, ranging from fixed internet and mobile communication to television, Wi-Fi solutions, and smart devices.
In the service hall at 16 Bagratuniats, from June 22 to July 31, subscribers who subscribe to any Unity tariff package for 12 months will receive the opportunity to use it for 1 month free of charge. By joining the Unity package, subscribers receive fixed internet, mobile communication, and television in one package at a more affordable price. Additionally, until June 30, anyone who purchases any smartphone will receive wireless headphones of the Canyon brand. These offers are valid only at the service center located at 16 Bagratuniats.
«The modernization of Ucom's sales and service network is not only an infrastructural but also a customer-centric ongoing process for us. The reopened center at 16 Bagratuniats Street is a comfortable, modern, and more efficient service environment where our subscribers can receive Ucom's fixed, mobile, and digital services in one place. We will continue to invest in improving service quality and making our services more accessible to subscribers,» said Ucom's CEO Ralph Yirikian.
It should be noted that in order to ensure the availability of services in all regions of the country, Ucom has already opened 75 sales and service centers, of which 52 operate in the regions and 23 in Yerevan.