ԾԱՌԱՅՈՂԱԿԱՆ ՍԻՐԱՎԵՊԻ ՊԱՏՃԱՌՈՎ ՀՐԱԺԱՐԱԿԱՆ Է ՏՎԵԼ ՈՉ ԹԵ<br /> ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ, ԱՅԼ ԱՄԵՐԻԿՅԱՆ ԿԱՐՄԻՐ ԽԱՉԻ ՆԱԽԱԳԱՀԸ<br />
ԾԱՌԱՅՈՂԱԿԱՆ ՍԻՐԱՎԵՊԻ ՊԱՏՃԱՌՈՎ ՀՐԱԺԱՐԱԿԱՆ Է ՏՎԵԼ ՈՉ ԹԵ
ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ, ԱՅԼ ԱՄԵՐԻԿՅԱՆ ԿԱՐՄԻՐ ԽԱՉԻ ՆԱԽԱԳԱՀԸ
• 29-11-2007 17:35:00   | Հայաստան  |  Միջազգային
ՎԱՇԻՆԳՏՈՆ, 29 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: «Ենթակայի հետ սերտ հարաբերությունների» մեջ գտնվելու մեղադրանքի պատճառով հրաժարական է տվել ոչ թե Կարմիր խաչի Միջազգային, այլ Ամերիկյան կոմիտեի նախագահ եւ տնօրինության ղեկավար Մարկ Էվերսոնը: Այս մասին «ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ»-ին հաղորդեցին Կարմիր խաչի հայաստանյան գրասենյակից, այսպիսով հերքելով CNN-ին վկայակոչած «Նովոստի» գործակալության նոյեմբերի 28-ին տարածած լրատվությունը, որը հաղորդել էր նաեւ «ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ»-ը:

ИЗ-ЗА СЛУЖЕБНОГО РОМАНА В ОТСТАВКУ ПОДАЛ ПРЕДСЕДАТЕЛЬ НЕ<br /> МЕЖДУНАРОДНОГО, А АМЕРИКАНСКОГО КРАСНОГО КРЕСТА<br />
ИЗ-ЗА СЛУЖЕБНОГО РОМАНА В ОТСТАВКУ ПОДАЛ ПРЕДСЕДАТЕЛЬ НЕ
МЕЖДУНАРОДНОГО, А АМЕРИКАНСКОГО КРАСНОГО КРЕСТА
• 29-11-2007 17:35:00   | Армения  |  Международные новости
ВАШИНГТОН, 29 НОЯБРЯ, НОЯН ТАПАН. Из-за обвинений в "близких отношениях" с подчиненной в отставку подал председатель не Международного, а Американского Комитета Красного креста Марк Эверсон. Об этом "НОЯН ТАПАН" сообщили из армянского представительства Красного Креста, опровергнув тем самым распространенную 28 ноября агентством "Новости" со ссылкой на CNN информацию, которую передало также агентство "НОЯН ТАПАН".