Ucom Ucom-ը նոր ուսումնական տարուան մեկնարկին ընդառաջ ներկայացուցած «Unity վերադարձ դպրոց» հատուկ առաջարկը
27-08-2026 11:14 Հայաստան Հասարակութիւն
Ucom
Ucom-ը նոր ուսումնական տարուան մեկնարկին ընդառաջ ներկայացուցած «Unity վերադարձ դպրոց» հատուկ առաջարկը
Նոր ուսումնական տարուան մեկնարկին ընդառաջ Ucom-ը ներկայացուցած է «Unity վերադարձ դպրոց» հատուկ առաջարկը՝ հնարաւորութիւն տալով Unity համապատասխան սակագնային պլաններուն 12-ամսեայ պարտաւորութեամբ միացող բաժանորդներուն ստանալ Motorola Moto G35 սմարթֆոն՝ նվեր։
Առաջարկը կ'գործի 2026 թուականի օգոստոսի 24-էն մինչեւ սեպտեմբերի 24-ը եւ նախատեսուած է Unity-ին նոր միացող բաժանորդներու համար՝ նոր ուսումնական շրջանին անոնց հնարաւորութիւն տալով ստանալ նոր սմարթֆոն։
Unity սակագնային պլանները մէկ փաթեթի մէջ միավորում են տան ինտերնետը, հեռուստատեսութիւնը ու շարժական կապը՝ ընտանիքի անդամներուն հնարաւորութիւն տալով օգտուիլ կապի եւ ժամանցի բոլոր ծառայութիւններուն մէկ միասնական առաջարկի շրջանակին մէջ։
«Նոր ուսումնական տարին ընտանիքներու համար նաեւ նոր պահանջներու եւ առօրյա ռիթմի մեկնարկ է, եւ հուսալի ինտերնետն ու շարժական կապը կարեւոր դեր ունին ուսման, աշխատանքի եւ հաղորդակցութեան համար։ Մենք կարեւորում ենք, որ ժամանակակից տեխնոլոգիաներն ու կապի հնարաւորութիւնները լինեն աւելի հասանելի եւ օգտակար մեր բաժանորդներու առօրյայում, եւ Ucom-ն իր համապատասխան առաջարկներով միշտ իրենց կողքին է», – ըսած է Ucom-ի գլխաւոր տնօրէն Ռալֆ Յիրիկեան։
Մարզերուն «Unity վերադարձ դպրոց» առաջարկէն հնարաւոր է օգտուիլ՝ միանալով Unity 9000 մարզային փաթեթին՝ 8000 դրամ զեղչուած ամսավճարով, եւ աւելի բարձր սակագնային պլաններուն։ Երեւանում առաջարկը հասանելի է Unity 12500 եւ աւելի բարձր սակագնային պլաններուն միանալու պարագային։
Առաջարկէն օգտուելու համար անհրաժեշտ է կնքել 12-ամսեայ պարտաւորութիւն։ Motorola Moto G35 սմարթֆոններու քանակը սահմանափակ է․ նվերը հասանելի պիտի ըլլայ առաջին 300 բաժանորդներուն։

Ucom Launches “Unity Back to School” Special Offer for the New School Year
Ucom is launching its “Unity Back to School” special offer for the new school year, giving new customers who subscribe to selected Unity plans with a 12-month commitment a Motorola Moto G35 smartphone as a gift.
The offer will run from August 24 to September 24, 2026, giving new Unity customers the opportunity to start the school year with a new smartphone.
Unity plans bring home internet, television and mobile services together in one package, giving families convenient access to essential connectivity and entertainment services through a single solution.
“The new school year brings new needs and a different daily routine for families, making reliable internet and mobile connectivity especially important for learning, work and communication. We want modern technology and quality connectivity to be accessible and genuinely useful in our customers’ everyday lives. That is why Ucom continues to develop offers that respond to their evolving needs,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
In the regions, the “Unity Back to School” offer is available with the Unity 9000 regional plan at a discounted monthly fee of AMD 8,000, as well as with higher-tier plans. In Yerevan, the offer is available to customers subscribing to Unity 12500 and higher-tier plans.
To benefit from the offer, customers are required to make a 12-month commitment. The number of Motorola Moto G35 smartphones is limited, and the gift will be available to the first 300 customers.