Ucom Ucom-ը նոր ուսումնական տարուան մեկնարկին ընդառաջ ներկայացուցած «Unity վերադարձ դպրոց» հատուկ առաջարկը
27-08-2026 11:14 Հայաստան Հասարակութիւն
Ucom
Ucom-ը նոր ուսումնական տարուան մեկնարկին ընդառաջ ներկայացուցած «Unity վերադարձ դպրոց» հատուկ առաջարկը
Նոր ուսումնական տարուան մեկնարկին ընդառաջ Ucom-ը ներկայացուցած է «Unity վերադարձ դպրոց» հատուկ առաջարկը՝ հնարաւորութիւն տալով Unity համապատասխան սակագնային պլաններուն 12-ամսեայ պարտաւորութեամբ միացող բաժանորդներուն ստանալ Motorola Moto G35 սմարթֆոն՝ նվեր։
Առաջարկը կ'գործի 2026 թուականի օգոստոսի 24-էն մինչեւ սեպտեմբերի 24-ը եւ նախատեսուած է Unity-ին նոր միացող բաժանորդներու համար՝ նոր ուսումնական շրջանին անոնց հնարաւորութիւն տալով ստանալ նոր սմարթֆոն։
Unity սակագնային պլանները մէկ փաթեթի մէջ միավորում են տան ինտերնետը, հեռուստատեսութիւնը ու շարժական կապը՝ ընտանիքի անդամներուն հնարաւորութիւն տալով օգտուիլ կապի եւ ժամանցի բոլոր ծառայութիւններուն մէկ միասնական առաջարկի շրջանակին մէջ։
«Նոր ուսումնական տարին ընտանիքներու համար նաեւ նոր պահանջներու եւ առօրյա ռիթմի մեկնարկ է, եւ հուսալի ինտերնետն ու շարժական կապը կարեւոր դեր ունին ուսման, աշխատանքի եւ հաղորդակցութեան համար։ Մենք կարեւորում ենք, որ ժամանակակից տեխնոլոգիաներն ու կապի հնարաւորութիւնները լինեն աւելի հասանելի եւ օգտակար մեր բաժանորդներու առօրյայում, եւ Ucom-ն իր համապատասխան առաջարկներով միշտ իրենց կողքին է», – ըսած է Ucom-ի գլխաւոր տնօրէն Ռալֆ Յիրիկեան։
Մարզերուն «Unity վերադարձ դպրոց» առաջարկէն հնարաւոր է օգտուիլ՝ միանալով Unity 9000 մարզային փաթեթին՝ 8000 դրամ զեղչուած ամսավճարով, եւ աւելի բարձր սակագնային պլաններուն։ Երեւանում առաջարկը հասանելի է Unity 12500 եւ աւելի բարձր սակագնային պլաններուն միանալու պարագային։
Առաջարկէն օգտուելու համար անհրաժեշտ է կնքել 12-ամսեայ պարտաւորութիւն։ Motorola Moto G35 սմարթֆոններու քանակը սահմանափակ է․ նվերը հասանելի պիտի ըլլայ առաջին 300 բաժանորդներուն։

Ucom представляет специальное предложение «Unity — снова в школу» к новому учебному году
К новому учебному году Ucom запускает специальное предложение «Unity — снова в школу»: новые абоненты, подключившиеся к соответствующим тарифным планам Unity с обязательством на 12 месяцев, получат смартфон Motorola Moto G35 в подарок.
Предложение будет действовать с 24 августа по 24 сентября 2026 года и позволит новым абонентам Unity начать учебный сезон с новым смартфоном.
Тарифные планы Unity объединяют в одном пакете домашний интернет, телевидение и мобильную связь, предоставляя всей семье доступ к необходимым услугам связи и развлечений в рамках единого решения.
«Новый учебный год меняет привычный ритм жизни семьи и приносит новые задачи, а надежный интернет и мобильная связь становятся особенно важными для учебы, работы и общения. Для нас важно, чтобы современные технологии и качественная связь были максимально доступными и полезными в повседневной жизни наших абонентов. Именно поэтому Ucom продолжает предлагать решения, отвечающие их актуальным потребностям», — отметил генеральный директор Ucom Ральф Йирикян.
В регионах воспользоваться предложением «Unity — снова в школу» можно при подключении к региональному пакету Unity 9000 со специальной абонентской платой 8000 драмов, а также к более высоким тарифным планам. В Ереване предложение доступно при подключении к Unity 12500 и более высоким тарифным планам.
Для участия в предложении необходимо оформить 12-месячное обязательство. Количество смартфонов Motorola Moto G35 ограничено: подарок получат первые 300 абонентов.