• 24-10-2025 15:30:45   | Հայաստան  |  Հասարակություն
Ucom-ը՝ շարունակելով վաճառքի և սպասարկման ցանցի արդիականացման գործընթացը, վերաբացել է վերանորոգված և ժամանակակից լուծումներով հագեցած կենտրոնը Կոմիտաս 8 հասցեում։
Մինչև հոկտեմբերի 31-ը ներառյալ՝ Կոմիտասի սպասարկման կենտրոնում Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվողները կստանան ծառայությունից 1 ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն։
Unity-ն միավորում է բարձր արագությամբ ֆիքսված ինտերնետը, շարժական կապը՝ շատ րոպեներով և ինտերնետով, նոր սերնդի սարքավորումները և ավելի քան 200 հեռուստաալիք, հնարավորություն տալով խնայել մինչև 50 տոկոս։
«Ucom-ում մենք շարունակաբար բարելավում ենք մեր սպասարկման ցանցը՝ այն դարձնելով ավելի հարմարավետ ու հասանելի։ Լինելով հաճախորդակենտրոն ընկերություն՝ մենք զարգացնում ենք ոչ միայն մեր ծառայությունները, այլև այն միջավայրը, որտեղ մարդիկ շփվում են մեր թիմի հետ։ Այստեղ ամեն մանրուք ուղղված է մեկ նպատակի, որ բաժանորդն ստանա արագ և հաճելի սպասարկում», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։

24-10-2025 15:30:45 | Армения | Общество
Посетители могут воспользоваться фиксированными, мобильными и интернет-услугами Ucom, получить профессиональную консультацию, а также приобрести смартфоны, наушники, колонки, смарт-часы, планшеты, Wi-Fi-устройства и другую технику известных брендов.
До 31 октября включительно,все абоненты, оформившие подписку на любой тарифный план Unity сроком на 12 месяцев в центре обслуживания на Комитасе, получат один месяц бесплатного обслуживания. Unity объединяет высокоскоростной интернет, мобильную связь с большим количеством минут и трафика, оборудование нового поколения и более 200 телеканалов, позволяя экономить до 50 %.
«В Ucom мы постоянно совершенствуем нашу сеть обслуживания, делая её более удобной и доступной.Будучи клиентоориентированной компанией, мы развиваем не только услуги, но и ту среду, в которой люди взаимодействуют с нашей командой. Здесь каждая деталь продумана ради одной цели - чтобы каждый абонент получил быстрое и комфортное обслуживание», - отметил генеральный директоркомпании Ucom Ральф Йирикян.
На сегодняшний день Ucom располагает сетью из 75 центров продаж и обслуживания, 23 из которых находятся в Ереване.