ՄԱՐՏԻ 23-25-ԻՆ ԵՐԵՎԱՆՈՒՄ ԿԱՆՑԿԱՑՎԻ «ԻՆՏԵՐՊՐԻՆՏ EXPO-2007»<br /> ԵՐԿՐՈՐԴ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՄԱՍՆԱԳԻՏԱՑՎԱԾ ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍԸ<br />
ՄԱՐՏԻ 23-25-ԻՆ ԵՐԵՎԱՆՈՒՄ ԿԱՆՑԿԱՑՎԻ «ԻՆՏԵՐՊՐԻՆՏ EXPO-2007»
ԵՐԿՐՈՐԴ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՄԱՍՆԱԳԻՏԱՑՎԱԾ ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍԸ
• 22-03-2007 15:39:00   | Հայաստան  |  Հասարակություն
ԵՐԵՎԱՆ, 22 ՄԱՐՏԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: Մարտի 23-25-ին Երեւանում կանցկացվի «Ինտերպրինտ: Պոլիգրաֆիա, գովազդ, դիզայն, փաթեթավորում EXPO-2007» երկրորդ միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսը, որի նպատակն է ներգրավել այդ ոլորտների բարձրակարգ մասնագետներին, ինչպես նաեւ ամրապնդել կապը արտադրողների եւ դիզայն-ստուդիաների միջեւ: Այս մասին «ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ»-ի թղթակցին հայտնեց ցուցահանդեսի կազմակերպիչ` «LOGOS EXPO Center»-ի Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների եւ պոլիգրաֆիայի բաժնի ղեկավար Վերոնիկա Ծառուկյանը: Նրա խոսքերով, ՀՀ Առեւտրի եւ տնտեսական զարգացման նախարարության, Հայաստանի Արդյունաբերողների եւ գործարարների (գործատուների) միության, Հայաստանի Հրատարակիչների ազգային ասոցիացիայի եւ Հայաստանի Գրողների միության պաշտոնական աջակցությամբ անցկացվող ցուցահանդեսին ըստ թեմատիկ բաժինների կներկայացվեն տպագրական եւ հրատարակչական գործունեություն ծավալող, փաթեթավորման արդյունաբերության, գովազդի եւ դիզայնի ոլորտներում ներգրավված ընկերություններ:

23-25 МАРТА В ЕРЕВАНЕ ПРОЙДЕТ ВТОРАЯ МЕЖДУНАРОДНАЯ<br /> СПЕЦИАЛИЗИРОВАННАЯ ВЫСТАВКА "ИНТЕРПРИНТ EXPO-2007"<br /> " />
23-25 МАРТА В ЕРЕВАНЕ ПРОЙДЕТ ВТОРАЯ МЕЖДУНАРОДНАЯ
СПЕЦИАЛИЗИРОВАННАЯ ВЫСТАВКА "ИНТЕРПРИНТ EXPO-2007"
• 22-03-2007 15:39:00   | Армения  |  Общество
ЕРЕВАН, 22 МАРТА, НОЯН ТАПАН. 23-25 марта в Ереване пройдет вторая международная специализированная выставка "Интерпринт. Полиграфия, реклама, дизайн, упаковка EXPO-2007". Целью выставки является привлечение высококвалифицированных специалистов этой сферы и укрепление связи между производителями и дизайн-студиями. Об этом корреспонденту "НОЯН ТАПАН" сообщила Вероника Царукян - руководитель отдела информационных технологий и полиграфии "LOGOS EXPO Center" - организатора выставки. По ее словам, на выставке, проводящейся при содействии министерства торговли и экономического развития РА, Союза промышленников и предпринимателей (работодателей) Армении, Национальной ассоциации издателей и Союза писателей Армении, по тематическим разделам будут представлены компании, действующие в сфере типографского и издательского дела, упаковочной промышленности, рекламы и дизайна.