Հունվարի 20-ից նախարարները եւ ՀՀ կառավարությանն առընթեր<br /> մարմինների ղեկավարները կներկայացնեն 2009թ.-ի գործունեության<br /> հաշվետվությունները<br />
Հունվարի 20-ից նախարարները եւ ՀՀ կառավարությանն առընթեր
մարմինների ղեկավարները կներկայացնեն 2009թ.-ի գործունեության
հաշվետվությունները
• 19-01-2010 16:42:00   | Հայաստան  |  Քաղաքական
ԵՐԵՎԱՆ, 19 ՀՈՒՆՎԱՐԻ, ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ: Հունվարի 20-ից Հայաստանի կառավարությունում նախարարները եւ կառավարությանն առընթեր մարմինների ղեկավարները կներկայացնեն իրենց գերատեսչությունների 2009թ.-ի գործունեության հաշվետվությունները: Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի հանձնարարականի համաձայն, հաշվետվությունները կներառեն ինչպես հաշվետու ժամանակաշրջանում կատարված աշխատանքներն ու դրանց արդյունքները, այնպես էլ թերացումները, չկատարված աշխատանքների պատճառները: Ինչպես «ՆՈՅՅԱՆ ՏԱՊԱՆ»-ին հայտնեցին ՀՀ կառավարության Տեղեկատվության եւ հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից, հանձնարարվել է հաշվետվությունները հրապարակել նախարարությունների եւ կառավարությանն առընթեր մարմինների ինտերնետային կայքերում:

С 20 января министры и руководители органов при<br /> правительстве РА начнут представлять отчеты о деятельности за<br /> 2009 год<br />
С 20 января министры и руководители органов при
правительстве РА начнут представлять отчеты о деятельности за
2009 год
• 19-01-2010 16:42:00   | Армения  |  Политика
ЕРЕВАН, 19 ЯНВАРЯ, НОЯН ТАПАН. С 20 января в правительстве РА министры и руководители органов при правительстве РА начнут представлять отчеты деятельности своих ведомств за 2009 год. Согласно поручению премьер-министра Тиграна Саргсяна, отчеты будут включать в себя как проделанную за отчетный период работу и ее результаты, так и недостатки, причины невыполнения работ. Как сообщили "НОЯН ТАПАН" из пресс-службы правительства РА, дано поручение опубликовать отчеты на интернет-сайтах Министерств и органов при правительстве РА.