Էկոնոմիկայի նախարար Գևորգ Պապոյանի մոտ տեղի է ունեցել քաղաքացիների հերթական ընդունելությունը
Հունիսի 26-ին ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Գևորգ Պապոյանի մոտ տեղի է ունեցել քաղաքացիների հերթական ընդունելությունը։ Ընդունելությանը մասնակցել են 30-ից ավելի քաղաքացի Երևանից և մարզերից։
Քննարկվել են պետական աջակցության ծրագրերի, տնտեսության զարգացման առաջարկների, բիզնես ծրագրերի և նախագծերի, արտադրության կազմակերպման, ներմուծման և արտահանման հնարավորությունների, օնլայն հարթակներում վաճառքի իրականացման, գյուղատնտեսության, զբոսաշրջության ինչպես նաև մի շարք այլ թեմաների վերաբերող հարցեր։
Նախարարը լսել է քաղաքացիների խնդիրներն ու առաջարկները և տվել հանձնարարականներ նախարարության ստորաբաժանումներին՝ նախարարության իրավասության շրջանակներում դրանց հնարավոր լուծումներ տալու վերաբերյալ։

The Minister of Economy Gevorg Papoyan held another reception for citizens.
On June 26, a regular reception of citizens was held with the Minister of Economy of the Republic of Armenia, Gevorg Papoyan. More than 30 citizens from Yerevan and the regions participated in the reception.
Issues related to state support programs, proposals for economic development, business programs and projects, organization of production, opportunities for import and export, implementation of sales on online platforms, agriculture, tourism, as well as several other topics were discussed.
The minister listened to the citizens' problems and suggestions and gave instructions to the ministry's subdivisions regarding possible solutions within the ministry's jurisdiction.